4664343643634

Już za kilka tygodni na MaxFloRecTV trafi kolejny klip Vixena. Tym razem artysta do współpracy zaprosił Oxona.

Ich wspólny numer zatytułowany będzie „Smart Fucking Phone”. Utwór pojawi się na albumie „Vixtoria”. Płyta ukazać ma się jesienią tego roku nakładem MaxFloRec

– Zaprosiłem Oxona na „Vixtorię”, ponieważ wydaje mi się, że nasze style muzyczne współgrają. Widzę między naszą muzyką sporo technicznych podobieństw. Treściowo jest zresztą tak samo – komentuje Vixen. – Poza tym Oxon oprócz tego że jest dobrym raperem, jest także miłym gościem – dodaje.

Przypomnijmy, że pierwszym ujawnionym gościem na „Vixtorii” jest Zeus. Pierwszym zaś zwiastującym ten album singlem – „Falala”, w której chórki śpiewa Mery Spolsky. Wideo do tego utworu nakręcono na Islandii.

„Falalę” jako MP3 pobrać można ze strony www.maxflosklep.pl (kliknij TUTAJ! aby zamówić). To również tam już za kilka miesięcy ruszy pre-order „Vixtorii”.

Jeśli chcecie wiedzieć, co (dosłownie) słychać u reprezentantów MaxFlo, koniecznie subskrybujcie MaxFloRecTV na YT (kliknij TUTAJ!). O artystach z tej stajni przeczytacie także na łamach naszego serwisu (również za pomocą smart fu*king phone’u).

Na marginesie: Vixen zdradził nam, że on również nie zdołał stawić czoła pokusie użycia nowej aplikacji. Razem z Oxonem gra w… Pokémon GO! Chłopaki złapali nawet kilka Pokémonów na planie nowego klipu. Niestety, nic specjalnego – same Zubaty, Spearowy i Rataty. A Wy? Jakie najlepsze upolowaliście?
Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)

***

Oxon – raper z Krakowa, członek ekipy Hipocentrum, współtwórca obydwu oficjalnych polskich hymnów festiwalu Hip Hop Kemp w 2007 i 2011 r. Jak czytamy na jego Fan Page’u na Facebooku: „(Oxon) stawia bogatą formę na równi z sensem i treścią swojej muzyki. Przykłada dużą wagę do jej melodyjności i wartości merytorycznej, eksperymentuje i stale testuje nowe pomysły rozwijające jego warsztat”. Na rynku muzycznym obecny od 13 lat. Występował m.in. przed takimi artystami, jak: CunninLynguists, Redman czy Dilated Peoples. Znany jest także z prowadzenia bitew freestylowych, udzielania się w mediach hip-hopowych i organizowania koncertów. W tzw. podziemiu zadebiutował w 2011 r. funkowym i optymistycznym koncept-albumem „Z tym będzie Ci jeszcze łatwiej”. Na płycie porusza kwestie psychologii i rozwoju osobistego. 2 lata później wypuścił EP-kę „Słuchaj mnie” nagraną z duetem producenckim Nocne Nagrania. Obecnie promuje wydany w 2015 r. krążek „Supermoce”. Pracuje też nad EP-ką z Revo. Kooperuje również z Vixenem, z którym nagrał singiel „Smart Fucking Phone”. Premiera tego utworu i towarzyszącego mu klipu planowana jest na przełom sierpnia i września 2016 r. Singiel ukaże się nakładem MaxFloRec. Docelowo trafić ma on na „Vixtorię”, nowy album Vixena.

 Źródło: https://web.facebook.com/OKaOxon/?fref=ts

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ