Informujemy na rap-news.eu, iż 28. kwietnia w Poznaniu odbędzie się jedno bardzo duże wydarzenie, które składać się będzie z czterech mniejszych, mianowicie… Warsztaty DJ, warsztaty producenckie, koncert: Bękarty Formy oraz afterparty podczas którego wystąpią DJ Blacha/Orski. Szczegóły poniżej.

Kontynuując temat muzyczny, w drugiej edycji skupimy się na beatach. W końcu to one sprawiają że szyja zaczyna się gibać w takt, a umysł wyruszą w podróż w siną dal. Dla nas beaty zawsze były szczególnie ważne, więc tego dnia chcemy je odpowiednio uczcić!

Wydarzenie na facebooku: DOŁĄCZ!

Time-table:
19:00 – rozpoczęcie warsztatów, próby
21:00 – koncert Bękarty Formy
22:00 – afterparty

Warsztaty DJ – poprowadzi DJ Blacha, od lat związany z gnieźnieńską formacją Aula, którą wspiera zarówno na koncertach jak i w studio. Dzięki dużemu doświadczeniu i wiedzy, Blacha zawsze pokazuje klasę. Na warsztatach gnieźnieńsko-poznański DJ skupi się na kreatywnym wykorzystaniu gramofonów w DJ-setach, podstawach scratchu i pokaże jak rozpocząć swoją przygodę z turntablismem.

Warsztaty Producenckie – poprowadzi Orski, nadworny producent TheBeatz.pl. Orski od lat szlifuje swoje umiejętności producenckie oraz dzieli się nabytą wiedzą na warsztatach i stronach portalu TheBeatz.pl. Tym razem Orski skupi się na podstawowych, lecz nieoczywistych “zasadach”, znajomość których będzie równie przydatna jak początkującym, tak i zaawansowanym producentom. Jeżeli twoim produkcjom ciągle czegoś brakuje, lub nie brzmią one tak dobrze jak kawałki komercyjne – przyjdź i zobacz, może właśnie tego Tobie potrzeba!

Koncert: Bękarty Formy
– Bękarty nie są mainstreamowym zespołem, ale cóż z tego, skoro ich spuściźnie pozazdrościłby niejeden bardziej popularny artysta. Muzyka, liryka, obraz – wszystko co sygnowane jest ich nazwą wyróżnia się najwyższą jakością. Z tego powodu ich najnowsze wydawnictwo “Inglorious” narobiło sporo szumu w poznańskim undergroundzie i zaowocowało większymi koncertami (Black X-Mass), wywiadami (m.in na łamach naszego portalu) i kolejnymi projektami. Chłopaki oferują pokażną dawkę bassu, nowoczesne brzmienie i ciekawe linijki, a wszystko to w najlepszym stylu. Przekonajcie się sami!

After: DJ Blacha/Orski
Po koncercie rozpoczynamy after, podczas którego Blacha i Orski ponownie zabiorą Was na wycieczkę po najlepszych hip-hopowych bangerach – od NY do PŃ.

Start: 19:00
Tax: 5 pln

Patronat:
Rap News

Wspierają:
MEDIA:
The Beatz
Duszne Granie
FreshMag
P-O-P-C-E-N-T-R-A-L-A
All in Poznań – koncerty
SKLEPY:
Vinylgate Recordstore,
Vinyl City
Music Center
Vertshop
FANPAGE:
G:15
HIP HOP KEMP Poznań

Info o kolejnych odsłonach cyklu niebawem!

Facebook Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ