Prezentujemy na łamach rap-news.eu nowość od Diil Gangu i 4Psolo, czyli nowy klip promujący albumu: 4Psolo – „ŻYCIE PO ŻYCIU”. Teledysk ten został zrealizowany do utworu „Komornik”.

4p solo ostatni album – „Zły Dobry Chłopak” wydał w 2010 roku. Wcześniej znany był z hardcorowego nielegalu 4xp -„Życie” i współpracy ze ŚP. Onilem. Po kilku latach przerwy wraca z nowym materiałem nawijając do bitów Platinum Sellers Beats. Dołącza również do ekipy Diil Gang. W międzyczasie do Internetu wypuszcza kilka klipów, przypominając o sobie. Bezkompromisowe teksty i bity od amerykańskiej grupy producenckiej PSB sprawiają, że płyta „Życie po życiu” klimatem nawiązuje do klasycznego rapu. 4p w tekstach porusza tematy, które go bezpośrednio lub pośrednio dotyczą, odnosząc się przede wszystkim do ostatnich lat. Na płycie nie ma żadnych gości. Całość została nagrana w studiu Creazzy Records w Mielnie.

Album „Życie po życiu” ukaże się na rynku 6-go maja, a preorder jest już dostępny od 23. marca.
Na hempszop.pl trwa promocja, jeśli zamówisz album 4PSOLO „Życie po życiu”, drugi dostaniesz w prezencie – „Zły dobry chłopak”.
34rewfd

ZOSTAW ODPOWIEDŹ