Już 1 marca br. odbędzie się premiera najnowszego projektu kieleckiej ekipy Abordaż – “Nonkonformista”, który tworzą Geny oraz Pęku.

Tymczasem przedstawiamy na łamach rap-news.eu oficjalną tracklistę oraz gości, którzy zasilili autorów. Są to: Anna “Ana” Szen, Miriam Jakob, Nicola Bębenek, Ive, Rover, RY23, Theodor, Pawlak, Marlejah.

Kto zajął się produkcją? Songo, Ive, Kocur oraz Piero Beatmaker.
Skrecze/cuty: Dj Soina
Mix / Mastering: Dawid Antonkiewicz
Grafika: Pener Tv
Realizacja:
– Green Wave Studio, Kielce
– Ciemna Strefa Studio, Warszawa
– Hemp Rec., Warszawa

Portal rap-news.eu objął patronat medialny nad tym wydawnictem, a więc pokusiliśmy się o spytanie jednego z artystów tworzących Abordaż – Genego, czy jest zadowolony z finalnego efektu “Nonkonformisty” oraz czy wszystko wyszło tak, jak sobie wspólnie z Pękiem zaplanowali?: Zawsze pozostaje niedosyt. Z nadmiaru pracy musieliśmy przesunąć premierę o kilka miesięcy, ponieważ pierwotnie miał to być koniec listopada 2015 r. Odpuściliśmy kilka gościnnych zwrotek, które nie dotarły z nadmiaru pracy innych i my to szanujemy. Generalnie finalna wersja bardzo nam odpowiada. Po przesłuchaniu całości jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów. Przede wszystkim goście dostarczyli nam super zwrotki, za co bardzo dziękujemy :). Myślę, że każdy sam oceni efekt. Jak dla nas “Nonkonformista” jest dużym progresem w stosunku do poprzedniej, pierwszej płyty”.

Fanpage: ABORDAŻ

Na chwilę obecną możemy przesłuchać dwa single (do których zostały zrealizowane również teledyski): “Niereformowalny” (prod. Songo) i “Absurdy 2” (prod. Piero Beatmaker)

Facebook Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ