76577557

JWP DAYS 2016

Już 25 czerwca w plenerach i wnętrzu stołecznego klubu 1500m2 (ul. Emilii Plater 29) odbędzie się wyjątkowe wydarzenie. W południe wystartuje Street Market i zlot najlepszych warszawskich foodtrucków, a atmosferę miejskiego święta dopełnią zawody deskorolkowe w formule skate i sety didżejskie na świeżym powietrzu. Zwieńczeniem całodniowej imprezy będzie jak zawsze huczny koncert ekipy JWP/BC, która zaprezentuje premierowo na scenie zremisowany w całości album „Sequel”.

W ramach JWP DAYS 2016 odbędą się największe w Warszawie targi muzyczno-streetwearowe, czyli dawno nieobecny Street Market. Podczas siódmej odsłony tej imprezy wystawi się kilkadziesiąt niezależnych marek ubraniowych, sklepów płytowych, labeli wydawniczych, a także artystów i prywatnych kolekcjonerów (będzie więc okazja, aby spotkać ulubionych artystów na labelowych stoiskach). Klimat wydarzenia dopełni zlot najlepszych foodtrucków z różnorodnym, smacznym i bogatym menu ulubionych potraw warszawiaków. Emocji nie zabraknie także dzięki zawodom deskorolkowym w formule skate, które odbędą się w godzinach popołudniowych i będą otwarte dla wszystkich chętnych uczestników. Atmosferę miejskiego święta dopełni muzyka serwowana na żywo z gramofonów przez DJ-ów i producentów odpowiedzialnych za zremisowanie płyty „Sequel” JWP/BC.

Zwieńczeniem pełnego wrażeń dnia będzie wieczorny koncert ekipy JWP/BC, która wykona premierowo przygotowane specjalnie na tę okazję remiksy utworów z płyty “Sequel”. Występ gospodarzy JWP DAYS 2016 uzupełnią sety didżejskie oraz showcase’y gości specjalnych. Ich personalia zostaną ujawnione już wkrótce na oficjalnej stronie wydarzenia: WEJDŹ!

JWP DAYS 2016 – all day & night – muzyka na żywo, zakupy, jedzenie, deskorolka, koncert premierowy JWP/BC i melanż do białego rana!

BILETY NA WIECZORNĄ CZĘŚĆ KONCERTOWĄ:
ONLINE dostępne w aplikacji Going. Znajdziecie tam pulę w ekstra cenie 25 PLN, wystarczy kilka kroków:
– pobierz Going. – goingapp.pl/pobierz
– wybierz “Warszawa”
– wejdź w zakładkę “Wydarzenia w Warszawie”
– filtruj > szukaj: “JWP” > “go”
– kliknij zdjęcie – jesteś na miejscu

STACJONARNIE: dostępne w Galeria KoloruSerum Sklep i SideOne w cenie 35 PLN, w dniu koncertu 45 PLN

WSTĘP NA STREET MARKET I PLENEROWĄ CZĘŚĆ DZIENNĄ BEZPŁATNY!

Facebook Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ