Patronat

PATRONATY RAP-NEWS.EUcropped-rap-news-logo-1-Copie.png

Kontaktując się z nami skorzystaj z formularza kontaktowego http://rap-news.eu/kontakt/ lub maila: redakcja@rap-news.eu z dopiskiem Patronat. Zastrzegamy sobie prawo do nie podawania przyczyny odrzucenia prośby o patronat!

_____________________________________________________________________

LOGO DO POBRANIA


PATRONAT NAD ARTYSTAMI

Portal Rap-News.eu osiągnął wyjątkowo szybki wzrost popularności.Pragniemy zapewnić pełen profesjonalizm,więc ze względów logistycznych oraz promocyjnych, postanowiliśmy stworzyć innowacyjne projekty.

Dotychczas patronowaliśmy większość z Was, natomiast liczba zgłoszeń jest zbyt wysoka, by można było utrzymać dotychczasowy poziom portalu oraz promocji Waszych projektów.

 

Cena : 50zł za projekt

Patronat obejmuje:

News główny* profesjonalnie opisujący Twój projekt (m.in. tracklista, goście, komentarz autora/autorów, informacja o sprzedaży fizycznej wersji [bądź darmowego internetowego odsłuchu]);
News z głównym singlem* – do Ciebie należy wybór jednego singla, do którego wspólnie przygotujemy opis;
News z teledyskiem* (lub singlem / ewentualnie MashUp’em), do którego wspólnie przygotowujemy opis;
Facebook – każdy z tych newsów udostępniamy na naszych profilach: Rap News (ok. 116 tys. lajków)

*Każdy z tych artykułów będzie opublikowany w najbardziej widocznym miejscu na portalu, czyli kategorii „NEWS”, oraz kategorii specjalnej, czyli „PATRONAT”.

UWAGA! Nasze artykuły są bardzo dobrze widoczne na najbardziej prestiżowych mobilnych aplikacjach informacyjnych w Polsce, jak: SQUID, czy UPDAY SAMSUNG. Zostaliśmy wyróżnieni wśród mediów, takich jak: TVN24, Newsweek, RMF24, Teraz Rock, czy Codzienna Gazeta Muzyczna.

W czym Ci pomożemy?
– Przede wszystkim w promocji, poprzez profesjonalnie przygotowane NEWSY;
ZASIĘG, którym dysponujemy, wypracowany bardzo ciężką i rzetelną pracą, co sprawi, że dotrzecie do jeszcze większej liczby odbiorców;
WIDOCZNOŚĆ/POZYCJONOWANIE, kiedy potencjalny odbiorca Twojej muzyki będzie szukał o Tobie informacji w wyszukiwarce, na pewno natrafi na nasze NEWSY.

DODATKOWO! + 100zł
Oferujemy możliwość przeprowadzenia pisemnego wywiadu przez naszego redaktora, który ma już na koncie stworzonych ponad 300 wywiadów.

Portal rap-news.eu to aktualnie 80tyś odwiedzin podczas tygodnia, co daje 320tyś wejść miesięcznie!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.W celu dogadania szczegółów naszej ewentualnej współpracy, prosimy o kontakt: redakcja@rap-news.eu


PATRONAT NAD KONCERTAMI/WYDARZENIAMI

W tym przypadku, patronat nie jest płatny, wszystkie wydarzenia pod patronatem Rap-News.eu znajdą się na portalu na głównej stronie oraz w kategorii IMPREZY POD PATRONATEM.

Jeśli szykujesz koncert, podsyłasz maila z opisem na redakcja@rap-news.eu. Mail jest najczęściej formalnością, nie mamy narazie specjalnych wymagań z wydarzeniami.

Jedynie oczekujemy logo na plakacie i akredytacji dla naszych dziennikarzy.

Dodatkowo możemy organizować konkursy na wejsciówki i objąc współ-organizatora wydarzenia na facebooku w celu powiększenia zasięgu wydarzenia.

Wszystko jest do uzgodnienia. Jesteśmy otwarci na różne propozycje.