22 kwietnia br. odbędzie się oficjalna premiera najnowszego albumu stworzonego przez duet Peja / Dj Zel – “DDA”. Na krążku usłyszymy wielu znakomitych gości, jak m.in. Sokół, Wilku WDZ, BuczerDONO. Wydawnictwo to ukaże się nakładem firmy Fonografika.

Od tego zaczęliśmy z 9LITER FILMY przy ostatniej płycie. To był dobry czas. Od środy zaczynamy klipy do DDA. Jest pięknie! Pozdr braciszkowie:)” – poinformował dziś poznański raper na łamach swojego fanpage, wspominając przy tym klip “S.A. (Steven Adler)” promujący płytę “Książę aka. SLUMILIONER”, która niedawno uzyskała status platynowej.

Wcześniej mogliśmy również przeczytać, iż: „Równo za miesiąc 1 kwietnia zobowiązałem się przekazać firmie Fonografika materiały potrzebne do wydania albumu DDA. To będzie zwariowany miesiąc. Jutro razem z DVJ RINK i Dj Danek ciśniemy skrecze. Dj Zel walczy z aranżami jak na turbo kozaka przystało. Arek Namysłowski próbuje nam to zmiksować (uda Ci się?) do tego masa gości, którzy w ekspresowym tempie przysłali mi swoje zwrotki. Na płycie znajdą się jeszcze ludzie, o których nie informowałem (zgaduj zgadula). Również w marcu 4 dni zdjęciowe z braciszkami z 9LITER FILMY. W następny poniedziałek sesja do okładki z Igor Wojtkowiak Fotografia a zaraz potem grafika z Rafałem Lachmirowiczem. O koncertach nawet nie chcę już wspominać bo ruszyły na dobre. No nic czas wrócić ze spaceru”.

Powstało specjalne wydarzenie na facebooku poświęcone premierze “DDA” – zapraszamy: DOŁĄCZ!

Facebook Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ