Peja na swoim fanpage przekazał kilka informacji na temat najnowszego albumu zatytułowanego “DDA”, który tworzy wspólnie z Dj Zel. Oficjalna premiera odbędzie się 22 kwietnia br. Na krążku usłyszymy wielu znakomitych gości, jak m.in. Sokół, Wilku WDZ, BuczerDONO.

Równo za miesiąc 1 kwietnia zobowiązałem się przekazać firmie Fonografika materiały potrzebne do wydania albumu DDA. To będzie zwariowany miesiąc. Jutro razem z DVJ RINK i Dj Danek ciśniemy skrecze. Dj Zel walczy z aranżami jak na turbo kozaka przystało. Arek Namysłowski próbuje nam to zmiksować (uda Ci się?) do tego masa gości, którzy w ekspresowym tempie przysłali mi swoje zwrotki. Na płycie znajdą się jeszcze ludzie, o których nie informowałem (zgaduj zgadula). Również w marcu 4 dni zdjęciowe z braciszkami z 9LITER FILMY. W następny poniedziałek sesja do okładki z Igor Wojtkowiak Fotografia a zaraz potem grafika z Rafałem Lachmirowiczem. O koncertach nawet nie chcę już wspominać bo ruszyły na dobre. No nic czas wrócić ze spaceru” – poinformował artysta.

[fbvideo link=”https://www.facebook.com/PejaSlumsAttack/videos/1154505257914330/” width=”500″ height=”400″ onlyvideo=”1″]

Facebook Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ