Miał być klub u Bazyla, będzie inny…

Kilka dni temu po raz kolejny przypomniał nam się konflikt pomiędzy Peją i Tede. Jaka tego przyczyna? Tede na 14 czerwca miał zaplanowany koncert promujący album “Keptn” w poznańskim klubie u Bazyla, jednak Peja zablokował tę organizację (info!), a na jego miejsce zorganizował 7 urodziny RPS Enterteyment (które ostatecznie odbędą się 23 czerwca): “Dziś wpadłem wypić kawę z Bazylem i porozmawiać o nowym terminie na koncert. Bazyl poinformował mnie, iż fizycznie nie jest w stanie otworzyć klubu w środę 14/06, więc zaproponował żebyśmy zagrali w piątek 23/06. Jako, iż nie należę do ludzi upartych i nie tupię nogami z byle powodu zgodziłem się przenieść urodziny RPS Enterteyment na 23/06. W sumie to bardzo dobre rozwiązanie- w końcu nam ludziom pracy należy się przecież długi weekend:) to kiedy keptn w Klub u Bazyla?” – mówił poznański raper trzy dni temu.

Okazuje się, że Tede przeniósł swój koncert do… klubu 9stóp” “Po kilku turbulencjach pragniemy uspokoić wszystkich fanów oczekujących na czerwcowy koncert Tede w Poznaniu. Nie zawiedziemy Was! Dotarły do nas informacje, że lokalny zespół bardzo chciał zagrać koncert właśnie tam i właśnie tego dnia gdzie my, później się jednak rozmyślił. Nie wnikając w szczegóły takiego zachowania organizator koncertu postanowił przenieść nasz koncert w bardziej przyjazne przestrzenie Klubu 9stóp Akademickie Centrum Kultury i Sportu” – poinformowała wytwórnia Wielkie Joł. “Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność. Ponadto będzie prowadzona sprzedaż biletów przy wejściu na imprezę. Zapraszamy do udziału i prosimy o poinformowanie znajomych o zmianie lokalizacji, by przypadkiem nie pomylili klubów” – czytamy dalej.

Kilka słów wyjaśnień dodaje również organizator poznańskiego koncertu Tede, Live2Listen: “Nie dość, że klub u Bazyla miał problem z kalendarzem, to jeszcze okazał się dla nas za mały. Sprzedaliśmy już dużo biletów i wciąż sprzedają się kolejne, więc zdecydowanie potrzebujemy więcej miejsca“.

Podsumowanie:
Koncert – Tede “Keptn”; Tour Bulencje
Kiedy? 14.06.2017
Gdzie? 9stóp Akademickie Centrum Kultury i Sportu, Piątkowska 92, 60-649 Poznań
Start: 21:00

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ