Nowa płyta Pezeta?: „myślę że muszą być bardzo cierpliwi” – mówi w stronę fanów

Kilka dni temu na stronie newonce.net pojawił się jeden z najnowszych wywiadów z Pezetem, gdzie powiedział, iż wstrzymuje prace nad nową solową płytą: „to wszystko stoi pod znakiem zapytania” – podkreślił (info – tutaj!!!).

Warszawski raper jednak nie wyklucza, że wznowi nagrania, a singiel „Nie zobaczysz łez” (sprawdź!) nie będzie ostatnim, jakim usłyszymy: „Oj, myślę że muszą być bardzo cierpliwi” – odpowiedział w rozmowie z interia.pl

Nie zabrakło również słów dotyczących aktualnego statusu kariery: „Pieprzyć karierę i popularność, te rzeczy nie stanowią wartości. Ludzie mogą się obrażać, ale mnie już totalnie nie obchodzi, w jakim momencie kariery ja jestem i co kto o tym sądzi. Mam 37 lat i swoje obowiązki, jak również chcę mieć fajne życie prywatne i sądzę, że może się to odbyć kosztem życia publicznego i mam to gdzieś” – stwierdził.

7 lipca odbyła się premiera reedycji kultowego albumu Pezet / Małolat „Dziś w moim mieście”, który promują dwa najnowsze utwory duetu „Pragniesz” i „Antananarywa” (możecie je sprawdzić: tutaj!!!)

Pezet wstrzymuje prace nad płytą: „fajnie się zapowiadało, ale nie poszło dalej”

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ