Rework “Ice Mana” w wykonaniu Kixnare’a to zapowiedź sobotniej premiery albumu “Sequel Remixed”.

4332232323

Na tym wyjątkowym krążku usłyszycie reinterpretacje wszystkich utworów z wydanego w październiku 2015 albumu JWP/BC.

Do stworzenia remiksów zaproszeni zostali czołowi polscy producenci – także Ci nie kojarzeni na co dzień ze sceną hiphopową.

Preorder albumu SEQUEL REMIXED: ZAMÓW!

Release “Sequel Remixed” uczczony zostanie 25 czerwca całodniowym wydarzeniem JWP Days, którego zwieńczeniem będzie koncert promujący zremiksowany materiał. Na scenie – oprócz JWP/BC – także Otsochodzi z premierowym warszawskim koncertem “Slam” LP, a także Guzior, Kixnare, Falcon1, Steez83 oraz Matat Professionals. A to wszystko w ramach podgrzania atmosfery przed jesienną premierą kolejnego studyjnego longplaya JWP/BC.

Wydarzenie na facebooku – JWP Days 2016: DOŁĄCZ!

W ramach JWP DAYS 2016 odbędą się też największe w Warszawie targi muzyczno-streetwearowe, czyli dawno nieobecny Street Market. Podczas siódmej odsłony tej imprezy wystawi się kilkadziesiąt niezależnych marek ubraniowych, sklepów płytowych, labeli wydawniczych, a także artystów i prywatnych kolekcjonerów (będzie więc okazja, aby spotkać ulubionych artystów na labelowych stoiskach). Klimat wydarzenia dopełni zlot najlepszych foodtrucków z różnorodnym, smacznym i bogatym menu ulubionych potraw warszawiaków. Emocji nie zabraknie także dzięki zawodom deskorolkowym w formule skate, które odbędą się w godzinach popołudniowych i będą otwarte dla wszystkich chętnych uczestników. Atmosferę miejskiego święta dopełni muzyka serwowana na żywo z gramofonów przez DJ-ów i producentów odpowiedzialnych za zremisowanie płyty „Sequel” JWP/BC:

Street Market 7 Summer Edition: WEJDŹ!

JWP DAYS 2016 – all day & night – muzyka na żywo, zakupy, jedzenie, deskorolka, koncert premierowy JWP/BC i melanż do białego rana!

BILETY NA WIECZORNĄ CZĘŚĆ KONCERTOWĄ:
ONLINE ostępne w aplikacji Going.
STACJONARNIE: dostępne w Galeria KoloruSerum Sklep i SideOne w cenie 35 PLN, w dniu koncertu 45 PLN.

WSTĘP NA STREET MARKET I PLENEROWĄ CZĘŚĆ DZIENNĄ BEZPŁATNY

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ