456756534

To będzie niesamowite wydarzenie w Szczecinie

Serdecznie zapraszamy na koncert VNM’a, który po raz pierwszy zagra w Szczecinie od czasu premiery swojej ostatniej płyty KLAUD N9JN. Dodatkowo na scenie wystąpią również pierwsi artyści w jego labelu – Cywinsky x Dorian, którzy zaprezentują materiał ze swojego debiutanckiego albumu CD Player.

Mamy również konkurs na support – jeśli chcesz zagrać przed VNMem i Dorianem i Cywinskim na tym koncercie to wybierz swój jeden najlepszy numer i prześlij na kontakt@denekstbest.comw tytule maila wpisując “SUPPORT SZCZECIN”.

VNM wybierze jednego rapera/jedną ekipę, która zagra do 30 minut i zgarnie 5 wejściówek + De Nekst Best Mixtape, do dzieła! Wyniki po 16 października.

Wydarzenie na Facebooku: DOŁĄCZ!

Bilety: 25 / 30
Gdzie kupić? Sklep Andegrand, ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 24 i Prosto Shop, ul. Jagiellońska oraz www.bilety.fm

4. listopada 2016
Klub: Rotunda Północna Wały Chrobrego 1, Szczecin
Start: 20:00

Bio:
VNM jest uważany przez wielu za jednego z najlepszych raperów w kraju. Pierwsze jego płyty nie wydostały się poza grono jego przyjaciół i wspólników w zajawce. VNM zdobył pewien rozgłos dopiero w 2005 roku, kiedy ze swoim składem 834 wygrał konkurs na najlepsze demo organizowany przez szczecińską audycję radiową Wudoo. Od tego czasu nagrał jeszcze dwie płyty z 834 oraz solowy materiał „Na Szlaku Po Czek”, który był szeroko komentowany zarówno przez słuchaczy jak i twórców polskiej sceny rap. Jako pierwszy i jak na razie jedyny raper w historii naszego kraju, nie mając na koncie oficjalnie wydanej płyty, znalazł się na okładce hiphopowego pisma (Magazyn Hip Hop #52, grudzień 2007). Jego talent dostrzegł wtedy Sokół (Zip Skład, WWO, TPWC) i zaproponował nagranie wspólnego kawałka „Nie muszę”. W 2009 VNM wziął udział w nagraniach składanki „Prosto Mixtape 600V” – kultowej pozycji w katalogu Prosto Label. 2010 rok to zwrot w karierze VNM-a. W lipcu podpisał swój pierwszy w życiu kontrakt z wytwórnią płytową Prosto Label. Jego dziesiąty już, a zarazem pierwszy oficjalnie wydany album, ukazał się 17.01.2011 r. Od tego momentu z każdym kolejnym rokiem VNM ugruntowywał swoją pozycję w ścisłej czołówce mainstreamu.Do dziś zagrał ponad 250 koncertów nie tylko Polsce, ale również w Anglii, Szkocji, Holandii, Bułgarii, Czechach, we Włoszech, a nawet w Islandii. Współpracował z większością raperów na polskiej scenie oraz z całą czołówką polskich producentów. Pod koniec 2015 roku wraz z dwoma przyjaciółmi z Elbląga założył label De Nekst Best oraz był producentem wykonawczym De Nekst Best Mixtape – pierwszego, świetnie przyjętego wydawnictwa labelu, który połączył 3 pokolenia polskiego rapu w najlepszym wydaniu. Styl VNM-a to przeróżne, w miarę przystępne treści zamknięte w skomplikowanych schematach rymów rozsianych po wersach nieustannie zmieniającym się flow, którego kontrolę opanował do perfekcji. Inspiruje się głównie dokonaniami artystów zza oceanu, m.in.: J.Cole, Kendrick Lamar, Emilio Rojas, Papoose, Big S.

PLAKAT:

plakat-vnm-b2

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ