“R8 – turniej w głowie Van Drwala” to nietypowy projekt filmowy stworzony z udziałem Tomasza Drwal i Łukasza Jurkowskiego – gwiazd polskiego MMA.

Do projektu został również zaproszony znany raper, Adam Piechocki – PIH.

Kolejne ciekawe doświadczenie… Mała, sentymentalna podróż do bliskich mi czasów, kiedy na VHSach królował Krwawy Sport i Karate Kid… Krótka historyjka opowiedziana z przymrużeniem oka…” – skomentował raper.

Wszyscy Panowie wykazali się niesłychanym talentem aktorskim, co w przypadku słynnego komentatora i zawodniku KSW – Jurasa, nie jest zaskoczeniem, ale totalną nowością jest świetny występ Tomasza Drwala, który tak skomentował nietuzinkowe przedsięwzięcie: “Zawsze chciałem zagrać w filmie, zwłaszcza w kinie akcji. Myślę, że mógłbym zagrać nawet w nowym BONDZIE (śmiech)“.

Marka R8 od lat jest mecenasem krakowskiego sportu, wspierając, m.in. rozwój sportów motorowych (R8 Motorsport), sportów walki (Szkoła Walki Drwala) oraz koszykówki (R8 Basket Kraków).

A już niedługo kolejny wielki sportowy event organizowany przez R8 – gala MMA “Wieczór Walk R8”, która 10 czerwca odbędzie się na Małej Hali TAURON Arena Kraków.

Wiedzieliście o tym wszystkim? Wiedzieliście, że R8 to najlepsza opcja?

Marka R8 Petrol to właściciel sieci lokalnych stacji paliw – R8 Stacje Paliw, firmy Spektral – zajmującej się hurtową sprzedażą paliw oraz wypożyczalni samochodów R8 Rent.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ