5435543

KęKę z platynową płytą za “Trzecie Rzeczy”!

Miło mi poinformować, że album “Trzecie Rzeczy” po tygodniu od premiery przekroczył próg wymagany do otrzymania statusu “Platynowej Płyty”. Na oficjalny tytuł od ZPAV-u trzeba jeszcze trochę poczekać, ale wszystkie wymogi zostały już spełnione. Dziękuję wszystkim którzy się do tego przyczynili” – informuje radomski raper.

Gratulacje od redakcji rap-news.eu

 

“Trzecie Rzeczy” to kolejny solowy album radomskiego rapera KęKę. Po ogromnym sukcesie dwóch pierwszych wydawnictw (Złota Płyta za „Takie Rzeczy”, Platynowa Płyta za „Nowe Rzeczy”, KęKę powraca aby domknąć cykl. Jak zapowiada artysta będzie to ostatni album z serii „Rzeczy”,Podobnie jak na dwóch poprzednich płytach , KęKę nie zaprosił do współpracy żadnych wykonawców poza producentami muzycznymi, dzięki czemu „Trzecie Rzeczy” zyskują bardzo osobisty wymiar.

Jest to niewątpliwie najbardziej dojrzały i przemyślany krążek w dorobku radomskiego rapera. KęKę po raz kolejny mówi o sobie, a tak naprawdę trochę o Nas wszystkich. Wyjątkowo osobisty, momentami autoterapeutyczny charakter utworów Piotrka, idzie w parze z ich ogromną popularnością wśród słuchaczy, czego dowodem jest świetne przyjęcie  singli promujących wydawnictwo.

Za różnorodność warstwy muzycznej odpowiadają: Uraz, PLN.Beatz, DonDe, Matek, Sergiusz, Kubi Producent, Świerzba, Deemz

Internetowy odsłuch “Trzecich Rzeczy” znajdziecie na rap-news.eu: wejdź!

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ