Przedstawiamy na łamach rap-news.eu aukcje charytatywne, których celem jest zebranie pieniędzy dla 7-letniej Marysi Lasoty, która od urodzenia jest chora na wodogłowie, małogłowie, Zespół Dandy-Walkera, niedorozwój nerwów wzrokowych, astygmatyzm, krótkowzroczność  i epilepsje lekooporną.

Wśród licytowanych rzeczy znajdziemy:
– płyta kolekcjonerska: DIOX DIOXIDE „Featuring” (z autografem)
– płyta: TEDE „Vanillahajs” (z autografem)
– płyta: CHADA „Syn Bogdana”
– płyta: TEDE/DJ BUHH „Volumin II”
– płyta: POPEK/MATHEO „Król Albanii”
– płyta: BIAŁAS „Rehab”
– płyta: MOSAD/KOCUR „Ludzie-Roboty-Systemy” (z autografem)
– płyta: POKAHONTAZ „Reversal” (z autografem)
– płyta: BAS TAJPAN „Slavic Rasta”
– płyta: L.U.C „PyyKyCyKyTyPff”

AUKCJE MOŻNA ZNALEŹĆ: TUTAJ!

Inicjatorem A[u]kcji Trzy Serca jest Studenckie Koło Naukowe Komunikacji Marketingowej „Brief”, działające przy Politechnice Rzeszowskiej. W ramach naszej działalności podjęliśmy się również działalności charytatywnej, która ma na celu pomoc ludziom w trudnej sytuacji życiowej.

Cel aukcji: Całość pieniędzy, zebranych podczas organizowanej aukcji zostanie przez nas przekazana bezpośrednio na konto rodziców 7 letniej Marysi Lasota, która od urodzenia jest chora na wodogłowie, małogłowie, Zespół Dandy-Walkera, niedorozwój nerwów wzrokowych, astygmatyzm, krótkowzroczność  i epilepsje lekooporną. Koszt jej miesięcznej rehabilitacji to 2500 zł. Wskazane jest, aby dziewczynka wyjeżdżała trzy razy w roku na turnus o wartości 5500 zł. Rodzice chcieliby, aby Marysia przeszła dwie terapie kosztujące ok. 70 tyś. zł, które dadzą jej ogromną szansę na walkę z epilepsją lekooporną, pozwolą na poprawę stanu zdrowia i ogólnego rozwoju psychoruchowego.

Nazwa „A[u]kcja Trzy Serca” wzięła się od idei przedsięwzięcia, do której potrzebne są trzy dobre serca, aby pomoc była możliwa.

1 serce to znana osoba, która przekazała nam swój przedmiot
2 serce to osoba, która licytuje ten cenny przedmiot
3 serce to osoby, które są organizatorami tego przedsięwzięcia, czyli studenci Koła Naukowego Komunikacji Marketingowej „Brief”.

Więcej info na: /trzyserca.prz.edu.pl

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ