„Tamte lata nie wrócą, stare czasy, Disco, co to wtedy był za szał!”

Po stricte Hip-Hopowych albumach Króla nadszedł czas na to, czym Popek ujmował swoich fanów w zamierzchłych czasach działalności „garażowej”. Wespół z Denisem, kompanem o aksamitnym głosie, wokalistą znanym z udziału w takich hitach jak „W dupie wszywka” czy „Przygody Abdula” oraz doświadczonym producentem – EW – z którym popełnił wiele hitów, zwariowany artysta sięga aż do Lat 80. Muzyczne trio super bohaterów z przyszłości postanawia odlecieć tak jak jeszcze nie zrobił tego nikt i przenieść słuchaczy do czasów dzwonów, afro i butów na obcasach.

Album zamówisz: TUTAJ!!!

„Lata 80” to historia o futurystycznych przybyszach z kosmosu i zaginionym duchu muzyki DISCO. To epicka opowieść o wyprawie na ratunek muzyce, która ostatnimi czasu straciła uznanie w oczach i sercach słuchaczy. Na szczęście dzięki ukrytej super mocy Disco, która pozwala na natychmiastowy powrót do przeszłości, nie wszystko jest stracone.

Szalone trio Popek x Dennis x EW podejmuje się misji, by przypomnieć światu o istnieniu dobrego Disco i sprawić by ten styl muzyczny z powrotem wrócił na szczyty popularności. Styl, klasa, blichtr i mnóstwo kul dyskotekowych to główna broń, której bohaterowie używać będą do uratowania Disco przed ostateczną śmiercią na planecie Ziemia.

TELEDYSKI:
– Miami: sprawdź!
– Cardinal Club: sprawdź!

“Lata 80” to zabawa muzyką, która przerodziła się w muzykę do zabawy.

Fizyczne wydanie albumu zostało przygotowane w nietypowej formie, nawiązującej mocno do klasycznych, vinylowych wydawnictw, które królowały w latach 80 – tych.

Album pojawi się we wszystkich dobrych sklepach muzycznych 4 sierpnia 2017.

Tracklista:
1.BABY
2.BALLADA
3.CARDINAL CLUB
4.DZIDA
5.HISTORIA
6.JEDNO
7.MARIHUANA
8.MEGA SIŁY
9.MIAMI
10.NARKOMANKA
11.S.W.A.G
12.SZATAŃSKIE DISCO
13.ZA TYCH CO NIE MOGĄ BO W DUPIE WSZYWKA
DELUXE:
14.REANIMACJA
15.TAK TO JA
16.ZLAMANE SERCE

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ