Wczoraj na kanale ExOrienteLuxTV ukazał się się kolejny film z serii ADMAstory, w którym to raperka z Chełma opowiada o remix’ie kawałka „Marzyciel” oraz jego genezie.

Jak sama mówi numer ten, nagrany do konkursu Stoprocent Pompuj Rap 3, był dla jej kariery muzycznej przełomowy, bo choć nie zdobył on żadnego wyróżnienia, to spotkał się z sporym zainteresowaniem z strony słuchaczy.

Dzięki temu utworowi dużo osób mnie zauważyło. W ogóle mam takie wspomnienia, jak wrzuciliśmy ten utwór do sieci i wtedy Adam Lato, właściciel Wake Up Studio w Lublinie, zadzwonił do mnie wieczorem i mówi: „Ada, te wyświetlenia rosną.”-wspomina Ad.M.a.

Poza tym raperka przyznaje, że przed publikacją tego numeru była znana tylko lokalnie, a ten kawałek był kamieniem milowym jej twórczości.

W tamtym okresie chciałam zrobić coś oryginalnego. Wiele osób wtedy nagrywało bragga. Ja pomyślałam, że nagram coś o uczuciach, bo jednak muzyka to emocje i na tym mi najbardziej zależało”.

Teraz Ada postanowiła, że nagra remiks tego kawałka, który pojawi się w reedycji płyty „Szmaragdowa Sczerość”! Więcej informacji co do powrotu krążka na półki już niedługo!

Kulisy powstawania remix’u w materiale poniżej

 

 

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ