Informujemy na łamach rap-news.eu, iż w czerwcu odbędzie się wielki koncert powitalny Popka!

Pierwsza rzecz jaką Popek Monster zrobił po powrocie do Krakowa to zakup gitary. Ustanowił przy tym nowy rekord świata w szybkości zakupu 1 min 08 sec… Paweł przy okazji zdradził oficjalnie niespodziankę, którą od pewnego czasu szykujemy. 18 czerwca w Tauron Arena Kraków odbędzie się wielki koncert powitalny na którym pojawi się sam Król oraz jego przyjaciele. Miejsce to największa hala widowiskowa w Polsce. Zadbamy o najlepszy dźwiek, wizualizacje, światła. Popek obiecał przygotowac repertuar swoich najwiekszych hitów, a wspierać go będzie zacne grono gości. Oczekujcie największego show w historii polskiego hip hopu ! Wkrótce utworzymy wydarzenie “Powrót Króla” i będziemy sukcesywnie zdradzać Wam nowe szczegóły…. a teraz lecimy na bal ! Wrócił Król – Niech Żyje Król!” – informuje na łamach swojego fanpage agencja Zooteka, która działa nieprzerwanie od 1999 roku.

CAŁA POLSKA WIDZIMY SIE NA KONCERTACH GANGU Z ALBANII !!!!! A JUŻ 18 CZERWCA ZAPRASZAM DO KRAKOWA NA ARENĘ !!!!!!!!” – przekazał Popek (źródło: www.facebook.com/PopekMonster)

[fbvideo link=”https://www.facebook.com/169450649770088/videos/992907070757771/” width=”500″ height=”400″ onlyvideo=”1″]

 

23rwefds

Wciąż na preorder.pl możecie zamawiać preorder nadchodzącej płyty Gangu Albanii – “Ciężki Gnój”: ZAMÓW!

Premiera 29 kwietnia nakładem Step Records. Krążek dostępny w przedsprzedaży w wersji DELUXE 2CD tylko na www.preorder.pl

Gang Albanii powraca z nowym albumem! Zwariowana ekipa, która szturmem wzięła rok 2015, uruchamia przedsprzedaż kolejnego krążka. „Ciężki Gnój” już wkrótce w Twoim domu, na głośnikach oraz na każdej imprezie, gdzie balują szanujący się „królowie życia”.

Wiele można by napisać o Gangu Albanii, jednak wizję tego, co przyszykował na ten rok szalony zespół w składzie Popek, Borixon, Alibaba, najlepiej oddają ich własne słowa:

„Szemrane towarzystwo, drogie imprezy, luksusowe kurewki. Zamiast śniegu pada kokaina, a zamiast deszczu z nieba leje się najdroższa whisky. Taką wizję świata proponuje nam Gang Albanii, trzech wywrotowców, narkomanów i alkoholików w jednym, czyli Popek, Borixon i Alibaba. Albańscy królowie wracają, a ich nowy album to typowy film sensacyjny. Po tym albumie nie usłyszysz niczego ambitnego, ale jeśli też byłeś lub jesteś królem życia, to poczujesz się jak młody bóg, który kupuje Mercedesa za gotówkę z reklamówki Tesco, a przez weekend przepierdala w 5-ięcio gwiazdkowym hotelu tyle siana, ile przez całe życie nie zarobi typowa kobieta pracująca na kasie w Biedrze. Poczuj się jak król i zatańcz z nami, albo spierdalaj, bo najwyraźniej nie jedziemy na jednym wózku, Ty pseudo ambitna, smutna cipo. Album „ Ciężki Gnój” już niebawem u Ciebie na odsłuchu”.

Tracklista:
Zostanie upubliczniona wkrótce.

 

Facebook Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ