Reprezentanta Dixon37 nie mogło zabraknąć w Jury fazy grupowej konkursu: Rap W Polsce #RWP2017

#RWP2017: Ero JWP, TPS ZDR, Guova, Dudek P56 i Rest Dixon37. Kto następny?

Rest ostatnie miesiące ma bardzo udane. Został wyróżniony złotymi płytami za pierwszą solową płytę “WNM” oraz stworzoną z ekipą “Krew Za Krew”, a jego single można liczyć w milionach wyświetleń. Niedawno wraz z naszym innym Jurorem – Dudkiem, postanowili stworzyć wspólny duet, który jest strzałem w dziesiątkę. W debiucie “Ja To Hip Hop” dotarli do 6. miejsca Olisu, czyli najlepiej sprzedających się albumów muzycznych w Polsce. Raper aktualnie pracuje nad kolejną solówką – “WNM2”, a chodzą nawet słuchy, że wspólnie z Dudkiem i… TPS’em, czyli kolejnym naszym Jurorem, planują nagrać muzyczny projekt (info!)

Ze swojej 20 osobowej grupy wybierze 5-ciu najlepszych Uczestników, którzy zagwarantują sobie miejsce w Półfinale. Organizatorzy na razie nie ujawnili tematów utworów, z którymi zmierzą się Uczestnicy w każdej z grup i w kolejnych Etapach.

Eliminacje trwają do 4. września 2017 roku, gdzie do wyboru jest 5 bitów, a tematem ich jest „Rap w Polsce”.

Zwycięzca konkursu #RWP2017 będzie miał okazję nagrać wspólny track z reprezentantem Polskiej Wersji – Hinolem, którego sam wybierze z finałowej dziesiątki.

Swoje 90(!) sekundowe klipy Uczestnicy mogą wysyłać na maila: rwp2017@onet.pl , które następnie zostaną umieszczone na kanale YT: Rap W Polsce – gdzie zostanie stworzona specjalna Playlista.

Pełny regulamin znajdziecie na stronie rapwpolsce.com

Poniżej link do Playlisty konkursowych zwrotek:

Słownie:
Etap1 – Eliminacje (temat: „Rap w Polsce”): wybranych zostanie 100 Uczestników;
Etap2 – Faza Grupowa: 5 grup po 20 Uczestników (z jednej grupy Juror wybierze 5 Uczestników; 15 Uczestników zostanie wyłonionych spośród wyświetleń na Youtube);
Etap3 – Półfinał: 2 grupy po 20 Uczestników (z jednej grupy juror wybierze 5 Uczestników)
Etap4 – Finał: 10 Uczestników – wygra tylko jeden!

Od Eliminacji po Finał – znamy drabinkę konkursu RWP2017: Nagraj z Hinolem!

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

2 KOMENTARZE

  1. Najpierw niech nowy ‘juror’ skrytykuje swój materiał bo to co ostatnio robi jest asłuchalne ;) Od momentu wypuszczenia albumu WNM jest regres

ZOSTAW ODPOWIEDŹ