DistrictArea rusza z akcją „Hype Arena”! Co tym razem wymyśliła coraz prężniej działająca warszawska wytwórnia?

Polscy słuchacze byli już świadkami Młodych Wilków, ŻywegoRapu, czy Pompuj Rap. Każda z tych akcji promowała nowe twarze, które miały szanse na zaistnienie na polskiej scenie hiphopowej. Każda z nich zostawiła po sobie trwały ślad, wpuszczając do mainstreamu mniejsze lub większe gwiazdy. Czy nowa akcja DistrictAREA ma szanse nawiązać do wyżej wspomnianych wydarzeń?

Już za kilka dni na dobre rozpocznie się akcja Hype Arena, mająca na celu promocję trzech nowych projektów. Podstawową różnicą pomiędzy nowym tworem, a wspomnianymi już akcjami, jest inne podejście do promocji muzyków. Tym razem akcja nie koncertuje się na zwrotkach, czy wspólnych utworach, oraz jednej zbiorczej płycie, lecz na wydaniu krążka każdego z wykonawców biorących udział w akcji.

Hype Arena jest efektem wielu kontaktów i demówek podsyłanych do DistrictAREA na przestrzeni 2016 roku. Spośród wielu plików wybrano trzy projekty z największym potencjałem. Każdy z nich ujawniany będzie stopniowo i promowany za pomocą 6 singli, w tym dwóch teledysków. Po każdym z singli na stronie hypearena.pl możliwy będzie download konkretnego utworu. Jednocześnie od momentu pierwszego singla ruszy przedsprzedaż fizycznych płyt. W momencie premiery płyty każdy słuchacz będzie miał do wyboru – zakup płyty w sklepie districtarea.pl lub ściągnięcie całej płyty za darmo ze strony akcji.

Chociaż DistrictAREA kojarzona jest dotychczas z ulicznymi raperami, żaden z projektów biorących udział w Hype Area nie należy do nurtu „rapu ulicznego”. Każda z płyt jest zupełnie odmienna i dociera do innych słuchaczy. Kolejnych szczegółów na temat akcji możemy spodziewać się w nadchodzących dniach.

Więcej o akcji możecie dowiedzieć się na www.hypearena.pl.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ