Informujemy na łamach rap-news.eu, iż w sieci pojawił się ostatni, niepublikowany utwór z albumu Beteo „Jeden Jedyny”. Tym sposobem w Internecie dostępny jest już pełen odsłuch płyty, której premiera odbyła się 29. kwietnia nakładem SB Maffija Label.

„Jeden Jedyny” to debiutancki album Beteo, na który składa się 10 utworów. Lirycznie płyta osadzona jest między melanżowym trybem życia, a licznymi wnioskami z niego wyciągniętymi. Raper pokazał się w wielu klimatach i zaoferował słuchaczowi przelot po najróżniejszych rapowych stylistykach. Od numerów smutnych, przepełnionych gorzką refleksją, po utwory bangerowe, gdzie sprawy poważniejsze traktowane są z przymróżeniem oka, a nawet szczeniacką beztroską.

Beteo to młody, bo niespełna 21-letni chłopak, który w swoich tekstach porusza kwestie dotyczące jego samego oraz otoczenia, w którym się obraca, a na moralizatorskie treści w jego twórczości nie ma miejsca. „Jeden Jedyny” to pozycja godna polecenia i na pewno znajdzie wielu odbiorców mogących się z nią utożsamić.

Płytę można zamówić tutaj: www.sbmaffija.com

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ