645676897

Pierwszy klip zapowiadający nadchodzący album duetu Solar/Białas pt. “#nowanormalnosc”.

Za bit w utworze “H8ME” odpowiada DrySkull. Klip to dzieło ekipy H D S C V M.

#nowanormalnosc opowiada o rzeczywistości pokolenia Y, reprezentowanego przez autorów krążka. Raperzy poruszają na nim tematy natury egzystencjalnej, nie stroniąc momentami od analizy socjologicznej wybranych postaw i zachowań “milenialsów”. Na krążku nie zabraknie także soczystych bangerów, z których słyną reprezentacji SB Maffiji.

PREORDER MOŻNA ZAMÓWIĆ: TUTAJ! Premiera krążka już 25 listopada. Dostępna jest przedsprzedaż albumu w limitowanej wersji deluxe (2CD).

Grafiki i książeczka, będąca integralną częścią wydawnictwa to dzieło Lisa Kuli.

Komentarz Solara i Białasa: Długo zeszło nam się od premiery „Stage Divingu” do nagrania kolejnego Solar/Białas, bo ponad 3 lata. Podeszliśmy do robienia tej płyty tak jak zawsze do naszych wspólnych tzn:  wspólne kawałki które nagrywaliśmy w międzyczasie dzieliliśmy na te luźniejsze, bardziej spontaniczne i te bardziej przemyślane. Luźniejsze już dobrze znacie, a te bardziej przemyślane trafiły na płytę. Kluczem tekstowym do wszystkich kawałków była tytułowa „Nowa Normalność”, na którą składają się chociażby zrośnięte z rękami telefony, ludzie wyglądający jak rzeźby, vlogerzy, blogerki, samotni, zagubieni w rzeczywistości trzydziestolatkowie czy melanżujący do zgonu gimnazjaliści. W społeczeństwie zachodzą bardzo dynamiczne zmiany i wszyscy jesteśmy ich obserwatorami, o tym jest ta płyta.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ