534645

SB Maffija Label udostępnia możliwość zamawiania najnowszego albumu duetu Solar/Białas w preorderze.

„#nowanormalnosc” ukaże się 25 listopada. Przedsprzedaż wersji deluxe dostępna jest w sklepie www.sbstuff.pl

Już jutro premiera pierwszego klipu promującego krążek.

#nowanormalnosc opowiada o rzeczywistości pokolenia Y, reprezentowanego przez autorów krążka. Raperzy poruszają na nim tematy natury egzystencjalnej, nie stroniąc momentami od analizy socjologicznej wybranych postaw i zachowań “milenialsów”. Na krążku nie zabraknie także soczystych bangerów, z których słyną reprezentacji SB Maffiji.

Grafiki i książeczka, będąca integralną częścią wydawnictwa to dzieło Lisa Kuli.

Komentarz Solara i Białasa: Długo zeszło nam się od premiery „Stage Divingu” do nagrania kolejnego Solar/Białas, bo ponad 3 lata. Podeszliśmy do robienia tej płyty tak jak zawsze do naszych wspólnych tzn: wspólne kawałki które nagrywaliśmy w międzyczasie dzieliliśmy na te luźniejsze, bardziej spontaniczne i te bardziej przemyślane. Luźniejsze już dobrze znacie, a te bardziej przemyślane trafiły na płytę. Kluczem tekstowym do wszystkich kawałków była tytułowa „Nowa Normalność”, na którą składają się chociażby zrośnięte z rękami telefony, ludzie wyglądający jak rzeźby, vlogerzy, blogerki, samotni, zagubieni w rzeczywistości trzydziesto latkowie czy melanżujący do zgonu gimnazjaliści.

W społeczeństwie zachodzą bardzo dynamiczne zmiany i wszyscy jesteśmy ich obserwatorami, o tym jest ta płyta.

Jeśli chodzi o muzykę skorzystaliśmy ze wszystkich najmocniejszych kontaktów jakie udało nam się wypracować przez lata. Matheo, Sherlock, SoDrumatic, DrySkull, Deemz, Czarny HIFI – to ksywki które mówią same za siebie. Jest lotnie, lekko i mainstreamowo.

Szczegółowa tracklista zostanie upubliczniona wkrótce, ponieważ Solar z Białasem do ostatniej możliwej chwili pracują nad udoskonaleniem wspólnego albumu.

Na bonusowym dysku znajdą się same premierowe utwory oraz znane wcześniej kawałki “Mama” oraz “Intercontinental Bajers”.

OKŁADKA:

digipack4p.cdr

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ