Microphone Masters z dumą prezentuje na rap-news.eu: WBW 2016 (XIV edycja) ☆ Freestyle Battle 2 vs 2

Data:
– 9 KWIETNIA 2016 (sobota)
18:00 otwarcie klubu
19:00 eliminacje
21:00 bitwy
23:55 after party

Miejsce: WARSZAWA – klub MOKOMOKO, ul. Garażowa 4 (róg Woronicza i Wołoskiej)

ZGŁOSZENIA: http://2vs2.wbw.pl/

Jury: Solar, Białas
Gramofony: DJ Grubaz
Prowadzenie: Dolar, Theodor

BILETY
☆ 15 PLN w przedsprzedaży do 10.03
☆ 20 PLN w przedsprzedaży od 11.03 do 8.04
☆ 25 PLN w dniu imprezy

PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW: WEJDŹ!

Wstęp do klubu od 16 roku życia. Od osób niepełnoletnich wymagana będzie pisemna zgoda rodziców http://wbw.pl/download/zgoda.pdf. Wszyscy uczestnicy imprezy powinni mieć przy sobie aktualny dokument tożsamości ze zdjęciem.

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA aby być na bieżąco – WEJDŹ!

Regularnie sprawdzaj:
www.wbw.pl
www.youtube.com/WBWTV
www.facebook.com/WielkaBitwaWarszawska

:: WBW 2016 ::
WBW 2016 to już 14 edycja imprezy odbywającej się nieprzerwanie od 2003 roku. Tym razem w ramach całego cyklu odbędzie się 10 imprez. Rozpoczynamy już w kwietniu w warszawskim klubie MokoMoko od organizowanej po raz pierwszy w historii WBW bitwy freestyle w konwencji 2vs2.

Po wakacjach, w ostatnią sobotę września ruszają eliminacje WBW Freestyle Battle. Tym razem turnieje eliminacyjne odbędą się w siedmiu miastach i wyłonią ośmiu uczestników wielkiego finału. Bezpośredni awans do finału wywalczą zwycięzcy eliminacji. Jako ósmy dołączy do nich zdobywca dzikiej karty, przyznawanej za największą ilość wygranych pojedynków łącznie w całych eliminacjach.

Tradycyjnie zaplanowana została także bitwa beatboxerów – WBW Polish Beatbox Battle, która wyłoni reprezentanta Polski na BEATBOX BATTLE® World Championship.

Finałowa Wielka Bitwa Warszawska odbędzie się w ostatnią sobotę listopada oczywiście w Warszawie. Ośmiu najlepszych w 2016 roku freestyle’owców już po raz 14 w historii powalczy o prestiżowy pas mistrza WBW.

:: DLA LAIKÓW ::
☆ FREESTYLE – styl wolny, słowna improwizacja, rymowanie bez wcześniejszego przygotowania, sztuka składania rymów na poczekaniu.

☆ BATTLE / BITWA – najbardziej emocjonująca forma artystycznej rywalizacji, jej uczestnicy na scenie starają się udowodnić swoją wyższość nad rywalem. Konfrontacja oryginalnych i niepowtarzalnych stylów skutkuje niesamowicie widowiskowym zderzeniem indywidualności.

☆ WBW – odbywająca się od 2003 roku cyklicznie raz do roku impreza, podczas której wyłaniany jest najlepszy fristajlowiec w kraju. W ramach turnieju do pojedynków na słowa stają zawodnicy z całej Polski. O wynikach rozgrywanych bitew rozstrzyga jury w skład którego wchodzą autorytety w dziedzinie freestyle’u. Swoje zdanie poprzez odpowiednio głośny aplauz wyraża też publiczność znajdująca się w klubie, co może odpowiednio umotywować lub zdeprymować pojedynkujących się zawodników. Więcej na www.wbw.pl

Facebook Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ