25. kwietnia pojawił się diss na Dariusza Sujewicza, znanego jako Suja, reprezentanta THS Kliki, nagrany przez puławski skład – Bez Klamek

Postanowili wyjaśnić dlaczego to zrobili oraz prezentują rozmowę telefoniczną: “Robert został ciężko ranny w lipcu 2015 roku. Jego kręgi w odcinku szyjnym zostały pogruchotane. Udało nam się w związku z tym zorganizować koncert na jego rzecz. W skrócie: Darek Suja Sujewicz miał zagrać u nas dla NIEGO, nie dość że okradł nas z pieniędzy, które dostał za DJ’a (dj bazylion żul spod śmietnika) dostał także pieniążki na koszulki które mieliśmy zrobić wspólnie. Po wszystkim zaczął wypisywać do Roberta i jego bliskich, w tym rodziny i dziewczyny, że są wyłudzaczami pieniędzy, bananowcami i że Robert jest zdrowy. Słuchaj Dario ! Jesteś przestrzelony !!!” (zachowana oryginalna pisownia; źródło: fanpage – Bez Klamek)

Po pierwsze oldboyu posłuchaj tych linijek i sobie przemyśl swoje zasrane kałem życie. Bez pierdolenia, nic dodać nic ująć. Karma wróci tępa strzało, a Robek stanie na nogi ! Nienawidzę Cię śmieciu! ps. oddawaj sarę frajerze. “Szuji” – tak po twoim stylu Dareczku, ortografia boli Cię jak zęby od koksu co :)?” – dodają.

Na razie Suja publicznie nie skomentował danej sytuacji.

 

Facebook Comments

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ