435353

Prezentujemy na łamach rap-news.eu promomix najnowszej solowej płyty reprezentanta Trzeciego Wymiaru – Szada. Za produkcję albumu “Człowiek Duch” odpowiada Szur, a gościnnie usłyszycie Oxona, Mustafę i Romę.

Premiera sklepowa płyty to 3 czerwca 2016. Preordery możecie zamawiać do dnia premiery, jednak na czas dojdą tylko te opłacone do 1 czerwca” – informuje Szad.

„Człowiek Duch” to trzeci oficjalny album Szada, zapowiedziany przez artystę pod koniec 2013 roku. Album koncepcyjny, dojrzały muzycznie, liryczny, niełatwy, do czego już zdążył nas przyzwyczaić autor swoją twórczością, ale tym razem też nieco kontrowersyjny tematycznie. Raper pierwszy raz w swojej karierze, w celu realizacji pomysłu, podjął współpracę wyłącznie z jednym producentem Szurem – samoukiem muzycznym, który swoją muzyką na krążku głęboko hipnotyzuje słuchacza. Według opinii autora, „Człowiek Duch”, to Jego najlepszy album. Krążek przemyślany i dopracowany, nawiązujący do klasyki gatunku. Dwa poprzednie albumy Szada „21Gramów”(2011) i „I niech szukają mnie kule”(2013), oraz dorobek muzyczny Trzeciego Wymiaru (pięć albumów, w tym cztery złote), przede wszystkim jednak poziom i niepowtarzalny klimat płyty, nie powinny pozwolić żadnemu słuchaczowi rapu pominąć tej pozycji! Album jest dostępny obecnie w wersji preorderowej.

543refd

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ