W środę premiera trzeciego klipu promującego solowy album Szada – “Człowiek Duch”

Trzeci klip do numeru “Karabiny z drewna”, z gościnnym udziałem Mustafy ze składu ADHD, pojawi się w tę środę o godzinie 14:00. Myślę, że jedna z mocniejszych pozycji jak chodzi o moje wypociny. Chcę Wam coś powiedzieć. Posłuchajcie i obejrzyjcie! Środa 14:00” – zapowiada reprezentant Trzeciego Wymiaru.

Obraz do utworu “Karabiny z drewna” został zrealizowany przez ekipę mxStudio Filmowe, a powstał przy współpracy z Wojskiem Polskim.

„Człowiek Duch” to trzeci oficjalny album Szada, zapowiedziany przez artystę pod koniec 2013 roku. Album koncepcyjny, dojrzały muzycznie, liryczny, niełatwy, do czego już zdążył nas przyzwyczaić autor swoją twórczością, ale tym razem też nieco kontrowersyjny tematycznie. Raper pierwszy raz w swojej karierze, w celu realizacji pomysłu, podjął współpracę wyłącznie z jednym producentem Szurem – samoukiem muzycznym, który swoją muzyką na krążku głęboko hipnotyzuje słuchacza. Według opinii autora, „Człowiek Duch”, to Jego najlepszy album. Krążek przemyślany i dopracowany, nawiązujący do klasyki gatunku. Dwa poprzednie albumy Szada „21Gramów”(2011) i „I niech szukają mnie kule”(2013), oraz dorobek muzyczny Trzeciego Wymiaru (pięć albumów, w tym cztery złote), przede wszystkim jednak poziom i niepowtarzalny klimat płyty, nie powinny pozwolić żadnemu słuchaczowi rapu pominąć tej pozycji! Album jest dostępny obecnie w wersji preorderowej.

24r43432szad67 344332

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ