Były kolega Popka z zespołu w wywiadzie udzielonym dla Radia Maryja w stanowczych słowach opisał obecny wizerunek i twórczość samozwańczego Króla Albanii.

Myślę, że „kibel”, który ma w głowie z racji – nazwijmy rzeczy po imieniu – chlania i ćpania, że zawsze był ciężki do kontrolowania i chęć zarobienia pieniędzy, sprawiają, że robi takie coś”-stwierdził założyciel firmy.

Jednakże jednocześnie Tadek zwraca uwagę na trudne dzieciństwo Pawła, które jego zdaniem bez wątpienia miało wpływ na to, jakim jest on teraz człowiekiem.

„Ojciec, który brał go na roboty jako dzieciaka w podstawówce, poprawczak, w którym wychowawca zamiast uczyć czytać i pisać, bił ich codziennie i zmuszał do budowy własnego domu. Kto wie na kogo my byśmy wyrośli, gdybyśmy musieli takie coś przeżywać”-wspomina raper.

Tadek przyznaje również, że na chwilę obecną Popek nie jest już jego kolegą, bo choć nie zamyka się na wzajemną relacje, to raczej obaj nie mają ze sobą wiele wspólnego. Uważa, że Paweł to narcyz, zakochany sam w sobie.

A Wy chcielibyście usłyszeć jeszcze Tadka i Popka we wspólnym numerze lub występujących na jednej scenie? Piszcie w komentarzach.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

4 KOMENTARZE

  1. Zgadzam sie z Tadkiem a co do Karramby ma rowniez duzy burdel w glowie co Popek bo tez nie zle daje po nosie i chleje

ZOSTAW ODPOWIEDŹ