Jak podają oficjalnie obie strony: drogi Aptaun Records oraz Te-Tris’a rozeszły się definitywnie. Poniżej możecie przeczytać oświadczenie wytwórni oraz krótki komentarz rapera dotyczący zaistniałej sytuacji.

Z przykrością informujemy, iż szeregi Aptaun Records w ostatnim czasie opuścił Te-Tris.

W efekcie przeprowadzonych w ostatnich dniach rozmów, wspólnie doszliśmy do wniosku, iż z uwagi na wiele różnych czynników, rozstanie jest nieuniknione. Dziękujemy serdecznie Adamowi za jego niewątpliwie ogormny wkład w rozwój naszego labelu i pomoc przy tworzeniu czegoś, czego częścią byliśmy wspólnie przez ostatnie trzy lata. Dziękujemy za masę pozytywnej, zaraźliwej energii, niezapomniane koncerty w ramach Aptaun Tour i dwa albumy, które nakładem Aptaun ukazały się na rynku fonograficznym. Naszą współpracę niejednokrotnie będziemy jeszcze wspominać. Dzięki!

Jak to mówią, coś się kończy, by coś zacząć się mogło. Trzymamy kciuki za dalszą drogę Adama, tak w życiu osobistym jak i “zawodowym” i jesteśmy pewni, że nasze drogi przetną się jeszcze niejednokrotnie.

Aptaun Records

W dniu dzisiejszym, oficjalnie opuściłem szeregi wytwórni Aptaun Records. Jestem wdzięczny i dziękuję za prawie 3 lata pracy, poświęcenia i pasji włożonej zarówno w “Lot 2011”, “Teraz”, wspólne koncerty i imprezy. Wszystkich artystów i pracowników Aptaun darzę wielkim szacunkiem, trzymam kciuki za nadchodzące wydawnictwa i życzę samych sukcesów.

Te-Tris 

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ