pozwoliliśmy sobie na odrobinę hipsterki w naszym życiu i to jest właśnie jeden z efektów bycia hipsterem” – mówi Tede o albumie “Keptn”

Oficjalna premiera wspólnego projektu Tede, oraz Sir Micha odbyła się 2. grudnia 2016 roku: “od premiery minęło już tyle czasu, że nawet o tym nie myślę. Ta płyta absolutnie nie jest taka jaką chcieliśmy, ponieważ nie mieliśmy żadnych oczekiwań. Byliśmy zajęci innymi sprawami. A jak wspólnie ustaliliśmy ostatnio (z Sir Michem – dodaje red. rap-news.eu) pozwoliliśmy sobie na odrobinę hipsterki w naszym życiu i to jest właśnie jeden z efektów bycia hipsterem” – powiedział Tede w rozmowie z Numerem Raz dla Polskiego Radia Czwórka.

Odchodzimy już od hipsterskości, był to ciekawy eksperyment (…) ta płyta jest hipsterska, ponieważ każdy kawałek jest oddzielnym tworem. Jest absolutnie niespójna i nie ma żadnej koncepcji. Tak naprawdę koncepcja pewna była, ale wyfrunęła z czasem, gdyż musiałem zmienić parę rzeczy ze względu na różne okoliczności” – dodał na zakończenie.

TEDE & SIR MICH „KEPTN” – internetowy odsłuch

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ