Juwenalia Szczecin 2017 już za moment!

Fani Hip-Hop’u co roku mają swoje święto w ostatni dzień koncertów studenckiego festiwalu.

Tym razem organizatorzy zaprosili do Szczecina Quebonafide, Tedego, Łonę i Webbera & The Pimps, Małpę oraz Solar/Białas. Oprócz autorów „Nawiasem mówiąc” szczecińską scenę reprezentować będą również Sage i Karol KAR. Rolę prowadzącego przejmuje tym razem Mateusz Natali aka Ematei, znany dziennikarz, promotor i aktywista. 

  • Przez lata szczecińskie Juwenalia urosły do rangi jednego z największych festiwali muzycznych na Pomorzu Zachodnim. Możemy spodziewać się doskonałej oprawy oraz wyjątkowych występów. Quebonafide zagra tuż przed premierą długo wyczekiwanej „Egzotyki”, więc z pewnością nie zabraknie singli z tego wydawnictwa. Czy TEDE oprócz znanych bangerów uraczy fanów nowościami z nadchodzącej płyty „SKRRRT”? Przed duetem Solar/Białas oraz Małpą pierwsze duże plenerowe koncerty przed szczecińską publicznością, która z pewnością też postara się pokazać z jak najlepszej strony. Zespół Łona i Webber wystąpi w towarzystwie bezbłędnego zespołu The Pimps co jest gwarancją wybitnie dobrej zabawy i niebywale energetycznego koncertu. 27 maja to wszystko wybrzmi w Szczecinie na Stadionie Miejskim.

Warto wspomnieć również o występie Taco Hemingwaya, który wystąpi na Juwenaliach dzień wcześniej czyli 26 maja razem z The Dumplings i Mesajah. Pierwszego dnia Juwenaliów wystąpią z kolei Happysad, Strachy Na Lachy i Nocny Kochanek.

Koncerty odbędą się na terenie przy Stadionie Miejskim (wejście od ul. Karłowicza), bilety są już w sprzedaży, więcej informacji znajdziecie na www.juwenalia.szczecin.pl.

Wydarzenie na Facebook’u: DOŁĄCZ!!!

Facebook Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ