Rentgen Tedego…

W rozmowie z Popkillerem szef marki Wielkie Joł zapytany o to, z kim chciałby spędzić godzinę, bez namysłu wskazał… Peję: “Wiadomo kogo, domyśl się… Rysiu Peja Solówka, no wiadomo. Żebyśmy mogli sobie pogadać o starych czasach. Tyko bez walenia w mordę, tylko sobie powspominać” – mówi z uśmiechem warszawski raper.

Przypomnijmy, iż na 14 czerwca jest planowany koncert Tedego w Poznaniu, gdzie będzie promował swój ostatni krążek, pt. “Keptn”. Pierwotnie miał on odbyć się w klubie u Bazyla, lecz Peja zablokował tę możliwość – więcej o tym przeczytacie: tutaj!

Bycie szczerym w tekstach zasługuje na szacunek, lecz jak w życiu bywa, medal ma dwie strony: “nie masz kolegów w branży. Ale to ma też swoje plusy, nie trzeba nagrywać featów” – zaznacza.

Co ciekawe, bardzo duże zainteresowanie wywołało pytanie, z kim Tede chciałby stworzyć w przyszłości płytę, biorąc pod uwagę raperów z młodego pokolenia: “z Bedoesem… tak strzelam, ale myślę, że mogłoby to być ciekawe i byłaby jakaś chemia. Tak mi się wydaje. Nie znam gościa i jego twórczości. Mogłaby to być dobra mieszanka“.

Już 23 czerwca ukaże się nowa płyta Tedego i Sir Micha – “SKRRRT”.

TEDE & SIR MICH – 0000001 / SKRRRT / 2017

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ