Beron i Emson gościnnie u ADHD

W utworze „Żeby Polska” autorzy gościnnie zaprosili raperów ze swych rodzimych stron. Beron, Emson oraz producent bitu Matts, tak jak i sam ś.p. Wredny, pochodzą z Łodzi.

Utwór jest dedykowany wszystkim ludziom walczącym o to, aby Polska była Polską – w dosłownym tych słów znaczeniu. Ogromny szacunek dla wszystkich walczących o prawdę, upamiętniającym bohaterskie czyny Polaków, trud, poświęcenie, wszelką konspiracje podziemną na każdy możliwy sposób. W podziękowaniu, młodzi Polacy z hołdem dla żyjących oraz poległych Żołnierzy walczących o Polskę…

Długo przyszło czekać na pierwszą legalną produkcję Artystów. Od momentu pojawienia się hasła “W Sile Wieku” do dnia premiery to ponad trzy lata. Duet muzyczny ADHD&Wredny to często spotykane w rapie zestawienie producenta oraz rapera. Jednakże ich dróg nie skrzyżowało wyłącznie zamiłowanie do muzyki. Symetria charakterów oraz zgodność dotycząca życiowych dróg i poglądów to jeden z głównych wątków materiału. W późniejszym czasie produkcji, niecodziennie spotykana wola walki o życie przyczyniła się do większej determinacji wydania legalnego albumu, oraz opowiedzenia historii, jaką niesie za sobą przykry czas realizacji projektu…

Wredny, a w zasadzie ś.p. Dawid Walaszczyk, widnieje nie tylko na krążku jako producent. Pomimo, że 17 z 24 produkcji albumu jest jego autorstwa, to zachowały się trzy kawałki na, których będzie można Go usłyszeć.

Premiera albumu „WSW” datowana jest na styczeń 2017 roku. Gościnnie na albumie udzielili się tacy artyści jak: Kafar, Rest, Nizioł, Bonus, Egon, Krimeson, Małach Hagen, Pluto NSH, Ośwa, Vander, Beron, Emson,S portowiec SCH, Mały/Koza ZRK, MSK, Bartek BRT, Sandra Rusin, Bedi.

Album w wersji fizycznej można zamawiać na:
– www.csrpk.pl
– www.preorder.pl

Projekt powstał przy współpracy z:
llegal, Banita, Ciemna Strefa, StreetAutonomi, Steprecords.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ