Prezentujemy na rap-news.eu najnowszy teledysk zrealizowany do tytułowego utworu “Jeden Jedyny”, który promuje album Beteo.

Premiera już 29.04.2016r. Gościnnie na płycie pojawili się między innymi Białas oraz Gedz, natomiast muzycznie rapera wsparli Lanek, Got Barss i inni.

„Jeden Jedyny” to debiutancki album Beteo, na który składa się 10 utworów. Lirycznie płyta osadzona jest między melanżowym trybem życia, a licznymi wnioskami z niego wyciągniętymi. Raper pokazał się w wielu klimatach i zaoferował słuchaczowi przelot po najróżniejszych rapowych stylistykach. Od numerów smutnych, przepełnionych gorzką refleksją, po utwory bangerowe, gdzie sprawy poważniejsze traktowane są z przymróżeniem oka, a nawet szczeniacką beztroską. Beteo to młody, bo niespełna 21-letni chłopak, który w swoich tekstach porusza kwestie dotyczące jego samego oraz otoczenia, w którym się obraca, a na moralizatorskie treści w jego twórczości nie ma miejsca. „Jeden Jedyny” to pozycja godna polecenia i na pewno znajdzie wielu odbiorców mogących się z nią utożsamić.

Tracklista wkrótce.

Album można zamówić: TUTAJ!

Facebook Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ