5456457445

Przedpremierowa promocja “H8M4” trwa w najlepsze.

Białas nie zwalnia tempa i prezentuje czwarty teledysk promujący jego nadchodzący, solowy album. Za bit w numerze “Jeden żyć” odpowiada Lanek.

Premiera płyty już 26 sierpnia. Przedsprzedaż cały czas dostępna w sklepie www.sbstuff.pl

SB Maffija Label od początku swojej działalności stawia na niestandardowe rozwiązania. Świadczyć może o tym fakt zaplanowania premiery albumu Neile “Kicktape 2.0” w ten sam dzień co album Białasa. Takie rozwiązanie tylko wbrew pozorom wydawało się wątpliwe pod kątem czysto biznesowym. – Decydując się na taki ruch, liczymy na mobilizację naszego fan base’u, który budowaliśmy przez lata. Uznaliśmy, że wydanie albów Białasa i Neile w ten sam dzień zachęci naszych fanów do zamawiania tych płyt w pakiecie, co też się dzieje. Jesteśmy zadowoleni z naszej decyzji. Z racji, iż preorder albumu Neile wystartował kilka dni później, wysyłamy do wszystkich, którzy zamówili płyty przed 28 lipca specjalnego maila z kodem umożliwiającym domówienie płyty Neile bez konieczności ponownej opłaty za wysyłkę. Nie chcemy nikogo namawiać do takiego ruchu “na siłę”. Znamy zawartość obydwu krążków i uważamy, że mogą się sposobać podobnej grupie słuchaczy. Obydwa albumy promujamy sporą ilością materiałów audio/video, dzięki czemu ludzie wiedzą czego mogą się po nich spodziewać – komenują Solar i Białas.

Ponadto, dziś na solowym profilu Solara (SPRAWDŹ!) pojawiło się wspólne zdjęcie z Białasem, które w enigmatyczny sposób zapowiada wspólny album duetu jeszcze w tym roku! Póki co nie znamy tytułu, ani daty premiery tego krążka. Pewnym natomiast jest to, że SB Maffija Label zamienia słowa w czyny i z impetem wdziera się na rynek wydawniczy, z miejsca stając się liczącym graczem wśród niezależnych wydawnictw hip-hopowych w Polsce. Przypominamy, że nowo powstała wytwórnia zapowiedziała już na ten rok albumy Bedoesa, Beteo oraz mixtape SB Maffija Zabija. Czas pokaże ile z tych projektów ujrzy światło dzienne w najbliższym półroczu. Póki co nie pozostaje nam nic innego od trzymania ręki na pulsie i śledzenia najbliższych ruchów maffijnej ekipy.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ