Prezentujemy na rap-news.eu kolejny klip zrealizowany do utworu “Ōmori Ōmori”, promującego składankę QueQuality “Hip-Hop 2.0”, który zarazem jest pierwszym singlem z nadchodzącej, drugiej płyty Guziora. 

Utwór został wyprodukowany przez SecretRanka, a zdjęcia do klipu powstały w Tokio za sprawą Dawida Parzyszka z ekipy DP Video

27. maja w sklepach ukaże się składanka „Hip-Hop 2.0”, za którą odpowiedzialni są Quebonafide i QueQuality. Na płycie znajdą się premierowe utwory od ciechanowskiego rapera, jak i artystów zrzeszonych w jego labelu: ZAMÓW!

Poznaliśmy również okładkę tego wydawnictwa, za którą odpowiedzialny jest znany wszystkim bardzo dobrze – Grzegorza „Forin” Piwnickiego: SPRAWDŹ!

Jak komentuje QueQuality: „Młoda fala raperów coraz odważniej radzi sobie na scenie. Mając swobodny dostęp do nowych technologii, mogą tworzyć i nagrywać praktycznie bez ograniczeń, inspirując się muzyką z całego świata. To ta różnica dzieląca ich od o 20-lat starszych kolegów, którzy mieli znacznie trudniejszy start. Tytuł „Hip-Hop 2.0” nawiązuje właśnie do tej sytuacji„.

Na płycie pojawią się tacy goście, jak m.in. Deys, Kartky, Emes Milligan, Igrekzet, Szesnasty, Wac Toja, PlanBe, NieznanyKlarenz.

Facebook Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ