Reprezentant składu Hipotonia wraca do muzyki!

Do sieci trafił pierwszy singiel zapowiadający jego nadchodzącą płytę „INCOGNITO”: „zdecydowałem, że wydaje się samo, jako niezależny label GHETTO MUSIC przy współpracy dystrybucyjnej ze Step Dystrybucja. Ukaże się w sklepach pod koniec listopada 2017” – poinformował na łamach swojego fanpage.

Jeszcze niedawno Kacper przekazał wszystkim, że robi sobie przerwę od muzyki: „znikam, bo czuję, że muszę” – mówił pod koniec 2016 roku (info!). Wystarczyło ponad pół roku, aby zmienić zdanie i wrócić z nowościami: „przemyślałem, co miałem przemyśleć – chcę rapować. Nie widzę mojego życia bez muzyki, wydawania płyt – pokochałem to, postawiłem na to i nie zamierzam chować głowy w piach, jak struś, kiedy nie idzie„. Warto przypomnieć, że jego ostatnia solowa płyta „Family First” wydana przez Step Records zadebiutowała na 18. miejscu Olis, co jak sam powiedział: „dupy nie urwało” (info!)

Teledysk zrealizowany do „Dzieciak nie masz stylu” to praktycznie muzyczna zmiana o 180 stopni: „uznałem, że w tym klipie nie będę świecił facjatą, z uwagi na dwie rzeczy – album nosi tytuł INCOGNITO, a druga rzecz – to uznałem, że muzyka niech broni się sama, a nie ksywką czy twarzą” – dodaje. 

Więcej informacji dotyczącej płyty możemy spodziewać się wkrótce.

 

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ