54355354

Tomb z nowym teledyskiem!

“Lubię wkurwić” to fragment utworu, który w pełnej wersji na CD doprawiony jest gościnnymi zwrotkami Koldiego oraz Ucina. “The Walking Dead” to bonusowy kawałek, który nie znajduje się na WT3.

Krótko o WT3:
Wystudzony Temperament Vol. 3 to kontynuacja klasycznej serii Tomba, na której wykształcił swoją oryginalną stylówkę i pierwszy raz zaznaczył się na rapowej mapie Polski.

Świetnie przyjęty “Ciach Mixtape”, następnie “BooKing Mixtape” z Białasem pod banderą SB Maffiji oraz zapowiedź płyty w Stoprocent doprowadziły do zrobienia z Teoembe “mainstreamowca” jeszcze przed wydaniem legalnej płyty, ale rzeczy powinny dziać się swoim tempem, a nie czyimś. WT3 to 19 premierowych tracków, na autorskich bitach, z doborowymi gośćmi, bądź mocno wyselekcjonowanymi solówkami. Są to najlepsze kawałki z ostatniego roku – półtora, w najróżniejszych stylistykach, czyli tak jak przy WT 1/2, klasyczna przekrojówka.

Wśród gości: ADM, Białas, Kaz Bałagane, Kobik, Koldi, Leh, Natalia Sumpor, Neile, Penx, Quebonafide, Rudy, Ucin, Żabson itd. Producentów ujawnimy na dniach, lecz wiadomo czego się spodziewać :)

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ