4423234422

Po świetnym przyjęciu numeru “Bogaty ziomek”, SB Maffija Label prezentuje kolejny klip Neile promujący album “Kicktape 2.0”.

Za produkcję bitu w numerze “Hakuna Matata 2” odpowiada K4M Beats.

Na pierwszym “Kicktape” Neile szukał nowych rozwiązań i na nowo “uczył się rapować”, dobrze się przy tym bawiąc. Przy “Kicktape 2.0” raper znalazł te rozwiązania i opanował nowe patenty, a kluczem okazała się właśnie zabawa wynikająca z tworzenia i spokój jaki towarzyszył mu przy powstawaniu tego materiału.
Artysta ciężko pracował nad wypracowaniem w sobie tego spokoju, nie zważając na przeciwności losu i codzienne problemy natury egzystencjalnej.

– Jest to materiał człowieka, który nigdy nie zwątpił w to co robi. Przekonałem się, że wszystko czego potrzebuję już posiadam i mogę to rozwinąć, a rzeczy, które uważałem za słabości stały się moją siłą. Nie czuję ogromnej potrzeby mówienia o tym, w sposób oczywisty na albumie. Pomiędzy wierszami umieszczam odpowiedzi, które znalazłem przez ostatnie lata. Na wierzch wyciągam także, swoje inspiracje sztuką i popkulturą. Stworzyłem też kilka postaci/moich alter ego, obok których ciężko będzie przejść obojętnie. Wszystko tworzyłem na czuja, intuicyjnie, bez kalkulacji – tak Neile kometuje “Kicktape 2.0”.

Premiera albumu “Kicktape 2.0” 26 sierpnia, nakładem SB Maffija Label. Na płycie znajdzie się 13 premierowych utworów na autorskich bitach. Preorder jest od dziś dostępny na http://www.sbstuff.pl

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ