433455335

“SHOWBIZ” jest kolejnym singlem Obecnego – polskiego artysty, który tym razem postanowił wnieść ze sobą na scenę trochę kontrowersyjnej treści i nagrał numer będący, można by rzec “dissem na cały polski show business”.

Energiczne brzmienie z pewnością rozniesie wasze głośniki, a wy odruchowo zaczniecie kiwać głowami w rytm kawałka. Mocnym i energicznym bitem popisał się młody producent Nest Beatz, a słowa Obecnego idealnie go dopełniły. Singiel jest zapowiedzią nowego projektu artysty.

Obecny, to poznański raper/wokalista. Tworzy on zarówno różne odmiany czarnej muzyki jak i ostatnimi czasy pop. Zaczął nagrywać już w 2005r, a jego pierwsza płyta pt. “Rapspekt” ukazała się niecały rok później jako “nielegal”. W 2007r. planowanie miał się ukazać zapowiadany przez niego mixtape vol. 1 “7 łez”, jednakże płyta nigdy nie ujrzała światła dziennego. W między czasie wyszło w podziemiu kilka jego solowych utworów. Artysta wystąpił w wielu gościnnych projektach współpracując z muzykami z całej Polski jak i zza granicy. Na początku roku 2013, po długim czasie Obecny udostępnił do internetu swoje EP pt. “Na Serio”, nad którym prace zaczął ponad rok wcześniej, jednakże z przyczyn niezależnych od Niego doszło do opóźnień w publikacji materiału. Warto wspomnieć, że utwory z “Na Serio” jak przykładowe “Trochę o mnie” i emocjonalne “Okno” robią furorę na koncertach. Wykonawca ma też na swoim koncie kilkadziesiąt supportów na koncertach takich sław jak np. Pezet, Małolat, Rahim, Sobota, czy też Te-tris. Poza twórczością w “podziemiu” artysta ma na swoim koncie już kilka legalnych singli, które znalazły się na różnych składankach (np. radia Eska). Obecnie, po dłuższej przerwie wykonawca pracuje jednocześnie nad dwoma projektami i zapowiada, że będzie to coś zupełnie nowego ale jeszcze nie zdradza szczegółów. Na nadchodzących płytach nie zabraknie znanych gości.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ