7675775765

Nowy klip od Otsochodzi!

Prezentujemy na łamach rap-news.eu najnowszy teledysk od Otsochodzi, promujący jego płytę “SLAM”, której premiera nastąpiła 30. maja 2016r.

Obraz został zrealizowany do utworu “Bon Voyage”, przy którym wspomogli go Miroff oraz Dj Eprom.

Album można zamówić: TUTAJ!

Otsochodzi to jedna z największych nadziei polskiego hip-hopu i jednocześnie jego największa zagadka. Mimo młodego wieku (rocznik 1996) jego rap jest bardzo stonowany, opanowany co zdecydowanie zwiększa autentyczność. Otsochodzi omija banał szerokim łukiem jednocześnie trafnie puentując rzeczywistość, w której sie porusza. Inteligentne, przemyślane teksty łączy z bardzo przyjemnym wyluzowanym flow, co bez wątpienia wciąga słuchacza i zachęca do sprawdzenia nowych produkcji podpisanym jego nazwiskiem. Młody raper posiada w dorobku podziemny debiut zatytułowany “7” wydany w kwietniu 2015 roku. Również w tym roku został wybrany Młodym Wilkiem portalu Popkiller, co wiązało się ze wzmożoną aktywnością artystyczną. Janek zaczął grać supporty na dużych imprezach hip-hopowych oraz udzielać się gościnnie na mikrofonie na płytach innych artystów (Soulpete, Mielzki/Patr00 czy Rasmentalism). Docenienie przez rodzimą scenę przełożyło się na zainteresowanie Asfalt Records, gdzie Janek wydaje swój pierwszy długogrający album pt. “Slam”.

Otsochodzi: “Ten krążek to rok naszej pracy, dłubania w ścieżkach, doboru bitów i ogarniania wszystkiego od jak najlepszej strony. Po nagraniu tej płyty jestem tu, gdzie zawsze chciałem być. Moi ludzie mogą kupić płytę legalnie, z półki sklepu. Moi ludzie mogą zobaczyć nas na dużych scenach w całej Polsce. Moi ludzie byli główną inspiracją do powstania tego materiału. Nie da się opisać tego albumu w kilku zdaniach. Najwięcej wyciągniesz sam, kiedy po prostu odpalisz materiał“.

Tracklista:
1. Yo Mamo!
Produkcja: O.S.T.R.
2. Bon voyage
Produkcja: Miroff, DJ Eprom
Scratch: Phunk’ill
3. Znowu zamuliłem
Gościnnie: Zetenwupe
Produkcja: DJ Eprom
4. 0 słów
Produkcja: Smoua
5. Kolejny dzień
Gościnnie: Hades
Produkcja: Miroff
Scratch: The Returners
6. A&K
Produkcja: Spisek Jednego
7. Slam / Steelo
Produkcja: KrisQu (Slam), Hades (Steelo)
Scratch: Phunk’ill
8. Więcej ruchów, mniej… / Mtkgngg (Skit)
Gościnnie: Szopeen
Produkcja: Miroff
9. Kwestia nastawienia
Produkcja: Kogutt
10. Lek (Skit)
Produkcja: KrisQu
11. Ostatni kurs
Gościnnie: Ras
Produkcja: Tomaj
12. To koniec
Produkcja: Miroff
13. Outro
Produkcja: KrisQu

Facebook Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ