535453

Prezentujemy na rap-news.eu nowość od UrbanCity oraz LABIRYNT, czyli czwarty teledysk promujący nadchodzącą płytę Szada Akrobaty, pt. “Człowiek Duch”.

Za produkcję utworu “Kaktus” odpowiada Szur, a całość skreczami ubarwił DJ Slime. Obraz to dzieło ekipy Endorfina Artmedia. Premiera płyty “Człowiek Duch” już 3. czerwca, a preorder możecie zamówić: TUTAJ!.

„Człowiek Duch” to trzeci oficjalny album Szada, zapowiedziany przez artystę pod koniec 2013 roku. Album koncepcyjny, dojrzały muzycznie, liryczny, niełatwy, do czego już zdążył nas przyzwyczaić autor swoją twórczością, ale tym razem też nieco kontrowersyjny tematycznie. Raper pierwszy raz w swojej karierze, w celu realizacji pomysłu, podjął współpracę wyłącznie z jednym producentem Szurem – samoukiem muzycznym, który swoją muzyką na krążku głęboko hipnotyzuje słuchacza. Według opinii autora, „Człowiek Duch”, to Jego najlepszy album. Krążek przemyślany i dopracowany, nawiązujący do klasyki gatunku. Dwa poprzednie albumy Szada „21Gramów”(2011) i „I niech szukają mnie kule”(2013), oraz dorobek muzyczny Trzeciego Wymiaru (pięć albumów, w tym cztery złote), przede wszystkim jednak poziom i niepowtarzalny klimat płyty, nie powinny pozwolić żadnemu słuchaczowi rapu pominąć tej pozycji! Album jest dostępny obecnie w wersji preorderowej.

543refd

Facebook Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ