Informujemy na rap-news.eu, iż na fanpage Kaliego pojawił się nowy komunikat dotyczący nadchodzącej solowej płyty artysty – “Krime Story”, której preorder ruszy już 22. marca. Poniżej prezentujemy jego treść:

We wtorek tj. 22 marca ruszy pre-order albumu pt:”Krime Story”. Pierwszy singiel już się ukazał w postaci książki pod tym samym tytułem więc wiecie czego można się spodziewać po koncepcyjnym albumie napisanym na podstawie powieści.  Pierwszy video singiel ukaże się do 2 tygodni.

Zanim kupisz ten album miej świadomość, że nie będzie on przypominał moich dotychczasowych produkcji ale nie zabraknie na nim utworów charakterystycznych dla mojej twórczości.

Mam świadomość, że ten krążek wielu z Was nie przypadnie do gustu i wielokrotnie zastanawiałem się czy w ogóle go wypuścić ale po głębokim namyśle stwierdziłem, że nie wybaczyłbym sobie jeśli bym tego nie zrobił. Jeśli artysta w swej twórczości będzie ograniczał się w jakikolwiek sposób, przestanie nim być. Może nie zagram nawet jednego koncertu, może napotkam na falę krytyki, może nawet usłyszę, że “się skończyłem” albo zwariowałem ale podejmę ryzyko publikacji KS.

To nie jest mój ostatni album i wkrótce wrócę do muzyki która mi najbardziej gra w duszy. Utwory w których dopuściłem do głosu Krime’a w większości są mocne ale jak w powieści kryminalnej akcja zatrzyma się chwilami by skłonić do myślenia. Pomimo pozornie negatywnego wydźwięku krążek “Krime Story” będzie nieść przesłanie i pointę. Kto przeczytał książkę ten wie jak kończy się “zabawa” w ulicę.

W poniedziałek zaprezentuję Wam tracklistę. Premiera albumu Krime Story 22 kwietnia 2016.
KGM.

1916175_960026580747071_6676656516703902475_n-300x300

Facebook Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ