Najnowszy solowy album Mesa to wydawnicza matrioszka, jakkolwiek się to teraz nie kojarzy. Odpakowujesz jedną warstwę, a tam trzy kolejne – wszystko z szacunku do odbiorców wytwórni Alkopoligamia.com! Warstwa muzyczna to 17 premierowych utworów i dodatkowy, ukryty bonus track.

Płyta kompaktowa nie parkuje w zwykłym pudełku – wyjmuje się ją z okładki książki. Wybór felietonów Mesa zamieszczanych regularnie na portalu T-Mobile Music złożył się na ponad 130 stronicową publikację pełną dziwnych pomysłów i szalonych wywodów Typa.

Do tej przesyłki wagi ciężkiej (choć lekkiej gatunkowo) dołączony jest plakat z piękną dresiarą! Jak inaczej wydawać album „Trzeba było zostać dresiarzem” jeśli nie z klasycznym plakatem wartym ścian warsztatów samochodowych i stróżówek?

Kupując album „Trzeba było zostać dresiarzem” Mesa bezpośrednio od Alkopoligamia.com dostajesz też muzykę w mp3 w dniu premiery. W gratysie! Promocja ta dotyczy zamówień po wpłacie, szczegóły dotyczące możliwości pobrania płyty znajdą się w mailu potwierdzającym zamówienie.

Dużo pracy włożonej w dziesiąte wydawnictwo Alkopoligamia.com dało dużo efektów! Nie przegap edycji specjalnej wytłoczonej i wydrukowanej w limitowanej ilości 5000 sztuk.

Premiera płyty 18.04.2014 – wszystkie przedpremierowe zamówienia zawierające zestaw książka+cd (opłacone oraz za pobraniem) zostaną wysłane 16.04.2014, tak żeby dotrzeć do odbiorców najpóźniej w dniu premiery.

TRACKLISTA:
1. TRZE’A BYŁO
2. IKARUSAŁKA
3. JANUSZ ANDRZEJ NOWAK gościnnie Michał Tomaszczyk
4. NUDA (NA PRZYSTAWKĘ, DANIE GŁÓWNE I DESER)
5. NIE SKUMASZ JAK TO JEST gościnnie Piotr Schmidt
6. GŁUPIA, SPIĘTA DRESIARA
7. AS gościnnie Andrzej Dąbrowski
8. BĘDĘ NA DZIAŁCE gościnnie Głośny
9. LOVEYOURLIFE
10. ESC gościnnie Zbigniew Jakubek
11. CO U ŻUKA?
12. W AUTOBUSIE Z CMENTARZA
13. OCHRONIARZ PATRYK gościnnie Skubas
14. TUL PETARDĘ gościnnie Olaf Deriglasoff
15. PONAGLA MNIE + AUTA (spontan)
16. ONI WCIĄŻ BIEGAJĄ gościnnie Dj Eprom
17. WYJDŹ Z CZOŁGU

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ