Informujemy na łamach rap-news.eu, iż na fanpage Białasa pojawił się nowy wpis, w którym komentuje, m.in. prace nad swoimi nowymi projektami

Powiem tylko, że kogoś tam z tej listy się kąsnie na bank :) Nie będą Nam bydlaki życia układać! W środę wracam już na kwadrature także w czwartek w studio pokaże pare sztuczek! Napisałem dziś w nocy dwa kawałki na bitach czołóweczki z PL i jestem mega zajarany :) niszcze max. DJ Johny podła szumowina niech mixuje mój kawałek który chcę dać Wam z klipem jak najszybciej :) pomóżcie mi jakoś wpłynąć na tego indywidualiste :) kawałek o którym mowa wyprodukował niezawodny Got Barss ! Już to chyba pisałem nawet :D łorewa.

AAA i jeszcze coś. Mam już napisane wszystkie zwrotki na projekty które były rozgrzebane także teraz mam do pisania tylko i wyłącznie moje solo :) Co oznacza, że to na co czekacie najbardziej się dzieje już na maxa poważnie a nie jako jeden ze 1989398 projektów które wcześniej miałem pozaczynane :) także jest dobrze w chuj, mam luźny baniak i SB strój! (za chwile bluzy!)

Featow wyjdzie od zajebania jeszcze ( zarówno z mainstreamem jak i z podziemiem :) i w zasadzie moge już ich nie dogrywać w tym roku ale jak masz tyle talentu, że nie wstyd Ci dograć, luźne stówy i chcesz żebym Ci wpierdolił płytkę to można pisać bo mam niekończącą się wene i sobie lubie porapować i mieć hajs. Oczywiście to, że napiszesz nie oznacza, że sobie kupisz moje flow ale można sie dogadać jak człowiek z człowiekiem :) A jak jesteś dzieciakiem co rozpierdala i jesteś pusty to Ci dogram dla zajawy ale to musisz być nowym Bedoesem, Betelakiem albo ADM’em :)

Jak doczytasz to do tego momentu :D i jesteś producentem a nie gamoniem co udaje, że robi bity to podsyłaj co tam masz! Bity są ZAWSZE potrzebne!” (oryginalna pisownia – źródło: www.facebook.com/bialash8me)

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ