Prezentujemy najnowszy utwór od Theodora, który powstał z okazji 1. maja
Kolejne święto, to kolejna okazja – a to oznacza, że czas na kolejną część cyklu Theodora – #PrzyOkazji! Tym razem raper z okazji 1 maja kilka minut poświęcił branży hiphopowej, nadając nowemu numerowi tytuł… „Praca”.

Rapowa scena zalana jest utworami o marzeniach, dążeniu do sławy, pieniędzy i dowiedzenia swojej wyższości nad innymi raperami. Theodor w “Pracy” pokazuje zupełnie inną perspektywę – to punkt widzenia rapera, który wychowany na idealistycznych wartościach, zatracił w tej pogoni za rozpoznawalnością radość z tworzenia muzyki. Nudzą go refreny o planach, podbijaniu Olisu i raperzy, którzy za wszelką cenę chcą zaznać uwielbienia, podobnie jak nudzi go pisanie modnych bangerów. To wszystko sprowadza go do refleksji, że może rap stał się dla niego tylko pracą, a skoro tak, to może czas poszukać w życiu innych celów, niż płynięcie z nurtem rapowej sceny?

“Praca” to czwarty numer z serii #PrzyOkazji Theodora. Poprzednie utwory z cyklu Theodora to “BANG” (#PrzyOkazji Prima Aprillis), „Zakochany Kundel” (#PrzyOkazji Walentynek) oraz “Tulipan” (#PrzyOkazji Dnia Kobiet).

Seria utworów #PrzyOkazji publikowana jest na kanale marki SmokeStory Group, która wspiera promocyjnie Theodora.

Facebook Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ