Informujemy na rap-news.eu, iż jutro (12.04.2016) odbędzie się premiera teledysku: Popek Monster x Sobota x Matheo “Świat u stóp” (prod. Timbaland)

W celu nagrania wokali do wyprodukowanego przez Timbalanda numeru “Świat u stóp” Sobota i Matheo udali się aż do Nowego Jorku, gdzie odwiedzili studio należące do samego P.Diddy’ego. Od kilku dni prezentowaliśmy Wam videorelację z pobytu w NY, dziś pora na jej ostatnią i najważniejszą część, czyli wizytę w studio!

Co się tam działo? Zobaczcie sami – zdradzimy tylko, że odwiedził nas Mike ‘Daddy’ Evans, który zachwycony zwrotką Soboty stwierdził, że przypomina mu on nawijkę 2Paca i błyskawicznie wyszedł z propozycją kolejnych kooperacji!

Mike ‘Daddy’ Evans to “szara eminencja” nowojorskiego muzycznego biznesu. W 1987 wspólnie z P. Diddym (wówczas Puff Daddym) założył Daddy Foundation, obecnie jest natomiast producentem wykonawczym w Timbaland Productions i managerem Timbo. Współpracował już artystycznie z takimi osobami jak Timbaland, Diddy, Jay Z, Missy Elliott, Justin Timberlake, LL Cool J, Britney Spears, Katy Perry, Jennifer Lopez czy Miley Cyrus.

Wcześniejsze odcinki nowojorskiej relacji:
Cz. 1 –WEJDŹ!
Cz. 2 –WEJDŹ!
Cz. 3 –WEJDŹ!

Facebook Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ