Popek i Sobota obok prawdziwych gangsterów w filmie „TOTEM”

Film pojawi się w kinach w całej Polsce już 24. listopada 2017 roku.

Totem to nasycone realizmem kino akcji, które pokazuje niedostępny dla zwykłych ludzi świat współczesnej polskiej przestępczości. Film został zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami. W wielu rolach występują grający „samych siebie” prawdziwi przestępcy i gangsterzy.

W rolach głównych: wschodząca gwiazda młodego pokolenia – Karol Bernacki, niezwykle popularny i charyzmatyczny raper Michał „Sobota” Sobolewski, raper, członek kontrowersyjnego zespołu „Gang Albanii” i odnoszący duże sukcesy zawodnik KSW – Paweł „Popek” Mikołajuworaz utalentowane aktorki: Małgorzata Krukowska, Joanna Majstrak i córka samego Bogusława Lindy – Aleksandra Linda.

TOTEM oficjalny zwiastun

Kochani, specjalnie dla Was, po raz pierwszy w sieci – wyczekiwany zwiastun filmu TOTEM – projekcie, w którym miałem okazję zagrać jedną z głównych ról. Całość do zobaczenia w kinach od 24 listopada. Wbijajcie na fanpage TOTEM! Essa!Podziękowania dla Jakub Charon, Lightcraft, Kino Świat, Stoprocent!Niedługo też wyjdzie książka o tym samym tytule!

Opublikowany przez Sobota na 31 października 2017

  • Dziki po wyjściu z więzienia zostaje bramkarzem w nocnym klubie. Jego dziewczyna – Dagmara, jedną z pracujących w nim tancerek. Ambicja każe mu szukać lepszego życia i młody chłopak za wszelką cenę chce się wybić z nizin społecznych. Wzorem dla niego jest jego brat Igor – gangster stojący na czele liczącej się na mieście grupy przestępczej. Ten jednak nie chce, aby Dziki wszedł do jego szemranego świata. Wiadomość o ciąży Dagmary zbiega się z brutalnym potraktowaniem dziewczyny przez grupę klientów. Dziki dowiaduje się o dużej transakcji na nielegalnym rynku narkotyków. Postanawia zemścić się na ludziach, którzy chcieli skrzywdzić jego dziewczynę i z pomocą Igora decyduje się obrabować bandytów. Daje to początek emocjonującej walce gangów i spirali zemsty, której nikt nie będzie w stanie już opanować.
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ