Wytwórnia UrbanRec we współpracy z SSG prezentuje pierwszy teledysk promujący i zapowiadający album Mesajah ‚Brudna Prawda’, który ukaże się 7 czerwca nakładem połączonych sił dwóch wrocławskich wytwórni: UrbanRec oraz Lou Rocked Boys.

Klip, zrealizowany przez OGfilms, powstał do utworu ‚Ten kraj’, w którym gościnnie usłyszeć można znanego m.in. z projektu Mixtura – Grizzliego.

‚Pycha, chciwość, nieczystość, zazdrość, obżarstwo, lenistwo… czy taki jest ten kraj?’ Sprawdź teledysk i odpowiedz sobie na to pytanie.

Video nakręcono we Wrocławiu i jest wynikiem współpracy i zaangażowania wielu osób, które brały udział w jego tworzeniu – wszystkim ogromnie dziękujemy.

„Brudna Prawda” to już trzeci album autorstwa Mesajah.
Artysta zainspirowany koncertami, pozytywnym odbiorem poprzedniego krążka oraz dobrą energią płynącą z najbliższego otoczenia, usiadł do pisania „Brudnej Prawdy” od razu po ukazaniu się „Jestem Stąd”.
Efekt pracy możemy usłyszeć w zaledwie rok po premierze poprzedniej płyty. 
Gdyby nie sprawna pomoc Adrego i Paxona w Popular Station Studio przy realizacji wokali oraz House of Riddim, Riddim Bandits, Dreadsquad i Emira Kobolic – twórców warstwy muzycznej, nie byłoby to możliwe.
Dopełnieniem całości jest doborowe towarzystwo gości: Abradab, paXon, Yanaz, OnaManArmy, Tallib, Grizzlee, Blackout JA oraz chórki IGrades — które wspierają wokalne poczynania artysty zarówno w studiu jak i na scenie.

Mesajah nie opuszczał murów studia przez pięć miesięcy. Skupiony tylko nad pracą stworzył album złożony z trzynastu premierowych utworów.
Sam artysta określa stylistykę płyty jako modern roots, która zjedna fanów reggae, hip-hop, jak i dancehall.

PODZIEL SIĘ