4536547

Vienio o swoim uczestnictwie w programie “TOP CHEF”: “Nie mam się czego wstydzić, nie bądźmy hipokrytami

Jak sam przyznaje: “Jestem samoukiem kucharskim. Nie skończyłem żadnej szkoły gastronomicznej. Gotuję regularnie od 12. roku życia“. “Wychodzę za założenia, że jeśli człowiek chce się dobrze najeść, powinien umieć osobiście smacznie gotować. Mam pewne plany związane z gotowaniem. Poprzez uczestnictwo w programie pokazuję ludziom, że potrafię to robić. W <<TOP CHEF>> mogę udowodnić i przedstawić to, że sprawnie używam zróżnicowanych produktów, czy przypraw. Znam techniki przyrządzania dań. Lubię to robić. To moja druga pasja” – dodaje.

Wypowiedział się również o osobach z branży hiphopowej, która jest również aktywna kulinarnie: “Koledzy z branży hiphopowej często wrzucają zdjęcia np. na Instagrama, gdzie pokazują, co jedzą i jak jedzą. Część z nich to prawdziwi pasjonaci“.

Uważam że gotowanie jest jak komponowanie muzyki. Musisz skompilować ze sobą kilka produktów, tak aby powstał finalne danie. Podobnie jest z dźwiękami. Musisz je połączyć – stopa, werbel, bas, zharmonizować je i zbalansować. Wówczas na języku jest szaleństwo” – zauważa artysta.

Warszawski raper często spotyka się z krytyką poprzez swoją aktywność w mediach: “Więcej osób pisze do mnie np. na Facebooku, że mi kibicuje, trzyma kciuki. Spotkałem się z tym, że ktoś przyrządza posiłki inspirując się tymi, które zaprezentowałem w programie <<TOP CHEF>> (…) Nie mam się czego wstydzić, nie bądźmy hipokrytami. Udział w programie jest moim świadomym wyborem. Dobrze czuje w się w <<TOP CHEFIE>>“.

Wypowiedzi pochodzą z www.polsat.pl

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ